+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi

  Reklam
  Sual: Selamun aleyküm mumsema, sevdiğim bir kişi var. O da beni seviyordu ama artık istemediğini söyledi, rüyamda arayla iki kere sevdiğim kişinin bizime eve geldiğini gördüm. Ev biraz da kalabalıktı. Bunun yorumu ne olabilir? ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi


  Reklam  Cevap: ve aleykumusselam ve rahmetullah kardesim,

  eger evlenme yasindaysan evlen ve sevdigin insan esin olsun, zinadan uzak dur ve yaklasma..


  rüya ile amel edilmedigini bilmeni isterim.. bunu Efendimiz (s.a.v.) söylüyor..

  imam nablusiye göre:

  S EVGİLİ
  Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine; sevgilinizle aranızda tartışma çıkarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sizden alacağına işarettir.


 3. Misafir
  Selamun aleyküm, bende rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm ama biraz farklıydı. Bizim eve gelmişti ama benim evim olduğunu bilmeden arkadaşıyla birlikte bizde ders çalışıcaktı sizce bunun anlamı ne olabilir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada sevdiğini görmek hayırlıdır. Yakında ulaşılacak olan başarılara ve hayatınızdaki olumlu gelişmelere işaret eder. Genelde uzun zamandır olmasını umduğunuz bir şeyin olmasına yorumlanır.

 5. Misafir
  Selamun aleyküm bende rüyamda sevdiğim kişinin bizim eve misafir olarak geldiğini gördüm. Bir haftalığına bizde kalıcaklarmış yanında iki arkadaşı daha vardı.
  ders çalışıcaklarmış. Sizce bunun anlamı ne olabilir...

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyada sevdiğini görmek ve evine geldiğini görmek hayırlıdır. Bozulmuş olan moralin yerine gelmesine ve hayırlı haberler alınmasına işaret eder.

 7. Misafir
  islam aleminde sevgili olmak günah diye biliyorum . şu yaşıma kadar hiç kimseyle sevgili olmadım . birine aşık olsam bile içimde gizledim O.O

 8. arifselim
  Yönetici
  Sevgili hayatı yaşamak caiz değildir. Sevmek elde olan bir duygu olmasa bile bu duygunun esiri olmamak gerekir. Nefsine hakim olup kendisini haramdan koruyana ne mutlu.

 9. Misafir
  Sevgilimin bizim eski evimize geldiğini gördüm ve dün de eski evimizde olan bir rüya görmüştüm bu gece de sevgilimle beraber uyudum ve babam görmeden onu balkondan çıkardım bunun yorumu ne olabiliiir

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyalar hayra yorumlanır. Müjdeli haberlere moralin düzelmesine işaret eder. Bazen de çok uzun zamandır istediğiniz bir gelişmesinin meydana gelmesine yorumlanmıştır.

 11. Misafir
  selamün aleyküm ben rüyamda hoşlandığım erkeğin abisiyle bize yemeğe geldiğini gördüm hoslandigim erjegin corabida bas parmaj tarafi delikti bu ruyanin anmani yazarsaniz sevinirim

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Sizin açınızdan hayırlı olarak tabir edilir. Çok istediğiniz bazı şeylerin gerçekleşeceğine işaret eder. Sevdiğiniz kişi içinse maddi olarak bazı eksiklik ve borçlara tabir edilmiştir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyada sevgilinin eve gelmesi,  rüyada sevdiğinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin kişinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin kızın evine gelmesi,  rüyada sevdiğin erkeğin evine gelmesi ,  rüyada sevgilinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğinin eve gelmesi