+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi

  Reklam
  S.a rüyamda sevdiğim kız bize gelmişti. Aileme beni sordu. Ben de heyecanlandım. Ama kız gerçekte sevgilim değil, bana hiç pas vermiyo.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi


  Reklam  Aleykum selam. Bu rüya illa o kimse ile ilgili olması gerekmez. Senin için sevineceğin gelişmelerin yaşanacağı manasında tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. Misafir
  Dun gece ruyamda ayrildigim eski sevgilimi gordum. Ailesi ile birlikte hayirli bir is icin bizim eve geldiler. Beni ailemden Istediler. Yanlis hatirlamiyorsam beni ailem vermisti oglana(eski sevgilime) sonra kapinin onunde vedalastik. Cok mutluydum o an.

  Buaralar coookkk eski sevgilimi ruyamda goruyorum ve gordugum ruyalarin hepside cok guzel ruyalar. Misal baristigimizi goruyorum. Buaralar cok dua ediyorum geri hayirli bi sekilde geri donsun diye.

  Bu ruyayi yorumlarmisiniz? Ailemden beni istemesi ne anlama geliyor? Ve baristigimizi gormek.

 4. arifselim
  Yönetici
  Eğer bilinç altına yerleşen düşüncelerinden dolayı olmasa bu rüyalar hayırlıdır. Evlilik için kısa bir süre içinde bir gelişme olacağına ve mutlu olmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Sevdigimle bir evlilikmi yoksa herhangi biriylemi? Eski sevgilim donup evlenme ihtimali varmi? Yoksa genel olarakmi demek istediniz?

  Affedersiniz k.bakmayin lutfen. Ruyamda eski sevgilimle ters iliskiye girdigimi gordum. Bu ne anlama geliyor?

 6. arifselim
  Yönetici
  - Sevgiliyle bir evlilik manasında değildir. Bu ihtimalide ancak Allah bilir biz bilemeyiz. Bu tabirler genel manada yapılmaktadır.

  - Eski sevgili ile ters ilişkiye girdiğini gören kimse karma karışık duygu ve düşünceler içindedir demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  sa bu gece rüyamda ev bizim ev değil ama eskiden sevdiğim beri kız bizim eve gelir olurmuş. benden bi müddet uzak dursada üsteledince beni sevdiğini söyleyerek sol yanağımda öptü ve uyandım.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyayı gören kişi hasret kaldığı kimseye yaklaşmasına, ondan çok sevineceği haberler almasına alamet eder. Güzel ve hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamun aleyküm rüyamda sevdiğim kişinin merdivenden benim evime çıktığını gördüm fakat bu sevdiğim kişi müslüman değil ne yazıkki bunun anlamı nedir birde bana o kişinin gerçek müslüman olması için Rabbime en iyi dua etme yolu nasıldır ne zamandır

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyan sevineceğin gelişmelere alamet eder. Eğer sen bir kadın müslüman isen müslüman olmayan bir erkekle evlenmen haramdır. Allah yardımcın olsun.

 11. Misafir
  Selamun aleyküm ruyamda surekli birisiyle odada evli oldugmu goruyorum kapılar kitli ama esim olan kisi sevdigim kisi degil

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Sevdiğin kişi olmasa bile bu rüya senin için kısmetinin açık olmasına ve evlilik yapmana tabir edilen güzel ve hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
rüyada sevgilinin eve gelmesi,  rüyada sevdiğinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin kişinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin kızın evine gelmesi,  rüyada sevdiğin erkeğin evine gelmesi ,  rüyada sevgilinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğinin eve gelmesi