+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  Misafir

  Cevap: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi

  Reklam
  Cevap: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi ile ilgili yazı Yudumla.com
  merhaba hocam ben ruyamda sevdigim erkegi gordum . evimizde olan kahverengi tekli bir koltuk kirilmis .bunu kimin yaptigini soruyorum kardesimde sevdigim erkegin yaptigini soyluyor .
  yorumlariniz icin tesekkurler.

 2. 38
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi


  Reklam  Merhaba kardeşim. Rüyada sevdiği kişiyi evine geldiği görmek hayırlıdır. Güzel ve heyecan duyacağın şeylerin gelişmesi şeklinde yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. 39
  Misafir
  rüyamda şuan seni sevmiyorum dese de beni seven bir erkeğin evimize gelmesi ve bizde kalması ne anlama gelir

 4. 40
  arifselim
  Yönetici
  Çok sevineceğin ve mutlu olacağın müjdeli haberler almaya işaret eder. Nasip, kısmet ve hayırlı haberleri işitmek olarak da yorumlanmıştır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. 41
  Misafir
  Selamın Aleyküm Hocam bende rüyamda sevdiğim insanın bizim eve misafir olarak geeceğini ancak annemin misafirleri istememesi ve sürekli söylendiğini gördüm en sonunda onlar bizim evimize gelemeden rüyamdan uyandım bunun sonucu nedir?

  Hocam Selamın Aleyküm ben rüyamda sevdiğim erkeğin ailesi ile birlikte bizim eve geleceğini ama annemin misafirleri istemediğini gördüm tam onlar bizim eve gelecekken rüyamdan uyandım bunun delaleti denir

 6. 42
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bazı sorunların çıkmasına, üzücü sözlerin işitilmesine ve bazı engellerle karşılaşmak anlamında tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. 43
  Misafir
  Rüyamda sevdiğim adamın annesini babasını ve erkek kardeşi bize gelmişler beni görmeye ve gülüyorlar babası benim için çok güzel şeyler söylüyor annesiylede yeşillik yollarda yürüdük kardeşide çok iyiydi ben . Biz sevdiğim çocukla ciddi düşünüyorduk fakat onun mesleğinin sıkıntıları var o yüzden aramız biranda çok açıldı halen konuşuyoruz ama sevgili değiliz 😞😞😞

 8. 44
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya o kişi ile ilgili olur veya olmaz bunu Allah bilir. Ancak bu senin için hayırlı bir kısmete ve çok mutlu olacağın gelişmelere tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 45
  Misafir
  - Ruyamda aşık olduğum ünlünün bizim eve misafir olarak gelmesi ne demek


  - Sevgilim rüyasinda bizim eve geldiğini görmüs babasiyla ve yengesiyle sonra annemle tanismis ellini öpmüs ne anlama gelir

 10. 46
  arifselim
  Yönetici
  - Rüyada ünlü erkek görmek olumludur ama ünlü kadın görmek ise hayırlı olarak yorumlanmaz.

  - O kişinin hoşuna gitmeyeceği şeyler işitmesi anlamında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 47
  Misafir
  seleman aleykum ben rüyada sevdiğimin bizim ewe geldiğini gördüm ve mutfağa gelip ağzına bişey attıktan sonra gitti anlamı ne _?

 12. 48
  arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi
  Aleykum selam. Beklediğin bir haber almaya ve hayırlı gelişmeler olarak tabir edilir. Allah'u tealadan hayırlısını dileyin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu

rüyada sevdiğinin evine gelmesi

rüyada sevgilinin eve gelmesi

rüyada sevdiğin kişinin evine gelmesi

rüyada sevdiğin kızın evine gelmesi

rüyada aşık olduğun kişinin evine gelmesi

rüyada sevdiğin erkeğin evine gelmesi

rüyada sevgilinin evine gelmesi