+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi

  Reklam
  Cevap: Rüyada sevdiğim kişinin evimize gelmesi isimli yazı www.Mumsema.com

  Selamın aleyküm bende rüyamda sevdiğim kişinin bizim evimize misafir olarak geldiğini ve işimde de bana yardım etmek istedi bende gerek yok dedim sizce bu ne anlama geliyor .

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam. Sevdiğinin eve gelmesi hayırlıdır. Müjdeli haberlerin alınmasına ve bazı isteklerinizin gerçekleşmesine işaret eder.

 3. Misafir
  Selamun Aleyküm Ben Sevgilimi Bizim Eve Geldiğini Gördüm Direk içeri Girdi Nabıyorsun burda Dedim 1 gün Burda kalcam Seni çok Özledim Dedii Sizce Bunun Anlamı ne olabilir ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya sizin için hayırlıdır. Genellikle çok isteyipte bir türlü olmayan bazı şeylerin olmasına yorumlanır. Ayrıca müjdeli haberlere de işaret eder.

 5. Misafir
  Rüyamda aşık oldugum adamın evimize misafir oldugunu pijama falan giğdiğini gördüm bende çok mutluydum ..

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanız güzel gelişmeler yaşayacağınıza ve iseklerinizin olacağına yorumlanır. Bazende müjdeli haberlerin alınacağına yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleyküm benım cok sevdıgım bı kız var o beni sevi yormu bılmıyorum ama sureklu ruyamda goruyorum rüyamda ben dısardan geldım baktım koltukta uyuyo beni gorunce uyandı sonra oturduk konusmaya basladık ve o bıseye kızmız ve uzgundu bende ona sarıldım

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyada aşık olduğunuz kişiyi evinizde görmeniz hayırlıdır. İsteklerinizin yerine geleceğine ve güzel haberler alacağınıza işaret eder.

 9. Misafir
  Merhaba mumsema
  Daha önceden çıkıpta ayrıldığim ama hala Sevdiğim kişi bizim eve ailesiyle gelmişti
  Fakat benim olduğumu bile bile
  Annesi benim ona aşık olduğumu fark edince odama gelip onun senden yaşı büyük ve o damlayı seviyor demişti.damla da uğurun ilk aşkı

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar hanım kardeşim. Rüyanız o kişiyle bir ilgisi olarak değil ama sizin için alacağınız müjdeli haberlere, isteklerinizin gerçekleşmesine işaret eder. Bu tür rüyalar çoğunlukla hayırla yorumlanır.

 11. Misafir
  Rüyamda akrabalarimin bir kisminin ve sevdigim kizin kendisi ile akrabalarinin bir kisminin bizim eski evimizde olduklarini onların misafirliğe veya tanışmaya geldiğini gördüm ve ben arkadaşlarımla dışardan gelip ortama sonradan katilmis oldum evde buyuk bir hazırlık vardı yemek vs. ???

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız alacağınız güzel haber ve müjdelere yorumlanır. Genelde bu rüyalar sevilen kimse ile yorumlanmaz ancak beklenilen güzel haberlerin gelmesine ve bundan dolayı mutlu olmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
rüyada sevgilinin eve gelmesi,  rüyada sevdiğinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin kişinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin kızın evine gelmesi,  rüyada sevdiğin erkeğin evine gelmesi ,  rüyada sevgilinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğinin eve gelmesi