+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ipin kopması ve ayakkabı bağı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada ipin kopması ve ayakkabı bağı

  Reklam

 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Rüyada ipin kopması ve ayakkabı bağı


  Reklam  Cevap: Rüyada ayakkabı bağı görmek genellikle maddi konularda sınır, sınırlama, sınırlanmak, ucu ucuna geçinmek, rekabet konularında bilgi verir.
  Rüyada ayakkabı bağlamak, ayakkabısını bağladığını görmek içinde bulunduğunuz bir duruma, yaşadığınız bir olaya karşı meydan okumaya hazırlandığınızı simgeler.
  Rüyada ayakkabı bağı çözmek, ayakkabısını çözdüğünü görmek elinizdeki bir görev için hazırlıksız olduğunuzu gösterir. Belki bir ilişki ya da çaba için ilerlemeye hazır olmadığınızı ifade edebilir.
  Ayakkabı bağlarken ipin koptuğunu görmek hazırlandığınız eyleme, yapacağınız bir işe elinizde olmayan nedenlerle ara vermek, onu ertelemek zorunda kalacağınıza işaret eder
  Ayakkabı ipinin çok kısa olduğunu, ayakkabıyı bağlayamamak parasal, bütçe konularında elinizin bağlı olduğunu, yapmak istediğinizi yapamadığınızı simgeler.
  İpuçları ayakkabı ipi rüya tabiri nedir, ayakkabı ipi rüya açıklaması ne anlama gelir, ayakkabı ipi rüya yorumu neye delalet eder, ayakkabı ipi rüya meali ne demek, neyi işaret eder, neyi gösterir, ne demektir, anlamı ne
  Rüyada ayakkabı bağı görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada ayakkabı bağı görmek ne demektir? Rüyalarda ayakkabı bağı görmek ne anlama gelir? Rüyanda ayakkabı bağı görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
  Eğer ayakkabı bağı görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz


 3. Misafir
  Daire kapimin onunde annemle beraberdim ve yonumuz evin kapisina donuktu.Ben ayakkabi baglarimi baglamaya calisirken bir bag koptu ama bu bag ayakkabinin bagindan ziyade ucuncu bir bagdi;bunu o zaman farkettim.Daha sonra ise esimle beraber basbasa uzandigimizi gordum(bekarim).Bunlarin hepsinden once amcamin oldugunu gordum.

+ Yorum Gönder
rüyada ayakkabı bağı görmek,  ruyada ayakkabi bagi cozulmesi,  ruyada ayakkabi yirtilmasi nedir,  ruyada ipin kopmasi,  rüyada ayakkabı ipi bağlamak,  rüyada ayakkabı bağcığı kopması,  rüyada çamaşır ipinin koptuğunu görmek