+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş düşmesi ne demektir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada diş düşmesi ne demektir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada diş düşmesi ne demektir? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada diş düşmesi ne demektir?
  Merhaba rüyamda üst soldan iki üst sağdan 1 tane dişimin sallandığını farkediyorum ve elimle çektiğimde bir anda çıkıveriyor korkuya kapılıyorum 1 tanesinin üzerimde kurt gibi küçük bir şey geziyor bir peçete içine sarıyorum ancak aldığım peçetelikte pek temiz değil temiz olanı bulmaya çalışıyorum sarıyorum

  Merhaba benim ust soldan iki tane disim dustu ama hic kanamadi bide ruyamda boyle dustugunde elime alip bi yere koydum cok buyuklerdi.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada diş düşmesi ne demektir?


  Reklam  Merhaba kardeşim. Bu rüya iş ve maddi hayatta sorunların yaşanacağına ve bunun aile hayatına etki edeceğine tabir edilir. Diş sallanması iş sorunları anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Dün gece rüyamda alt azı dislerimin dustugunu ve avucuma alıp sımsıkı tuttuğumu gordum kimseye vermek istemiyodum diyordum bu hz aminenin dişleri...dusen disimin yerine dilimi surdugum zaman yumusacikti..

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Birincisi rüya sahibinin üzgün, kötü ve çok tatsız günler geçireceğine alamet eder. Bir diğer anlamı ise hayırlıdır ve sağlık bir hayat sahibi olacak anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda alt sağ arka 2 dişimi elimle müdahale ederek düşürdüm ne anlama gelir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya uzun süredir aynı yaptığın bazı şeyleri değiştirerek mutlu olmaya, yeniliklere ve hayatın istenilen şekilde renkleneceğine işaret edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyamda evdeyken. Üst dislerimin sallandigini fark ediyorum. Sonra elimle oynarken cikiyo ve geri takiyorum sonra yanimda abim oluyo ona soluyorum dislerim dokuluyo diye sonra gostermek icin üst dislerimi avcumun icine koyup gosteriyorum bu ne anlama geliyo

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genellikle meydana aniden gelen sevinçli olaylara yorumlanır. Ayrıca umutla beklediği ve uzun süredir gelişme olmayan bir dileğine kavuşur ve büyük mutluluk yaşar. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda alt ön dişlerimden bir tanesinin yok olduğunu görüyorum ve onu yuttum korkusuyla çok üzülüyorum eşimde beni dişçiye götürüyor sonra uyandım zaten 😟

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişinin bazı alanlarda kendini yetersiz görmesi ve kendine güvenememesine işaret eder. Bu durum iş hayatı ve özel hayatı ile ilgili olabilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  İyi günler. Ben rüyamda bir anda üstteki iki ön dişimin düştüğünü gördüm ve dişleri elimde sakladım. Bunun üzerine, tanıdığım bi doktor bana hiç söylemeden , aniden sol alttan iki ön dişimi çekti. Kan yoktu fakat dişler çürük imiş . Hiç acı hissetmedim. Yorumunuz için teşekkürler.

 12. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Bu rüya aile içerisinde meydana gelebilecek küçük çaptaki sorunlara işarettir. Çok büyük olmasa da bazı sorunlar yaşanması manasındadır. Kan olmaması ve çürük dişin çekilmesi ise başkasına yardımcı olmak açısından yorumlanan hayırlı bir işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 ... SonuncuSonuncu
rüyada diş düşmesi,  ruyada dis dusmesi,  rüyada dişin düşmesi,  rüyada diş düşmesi ne demek,  ruyada disin dusmesi,  rüyada dişinin düşmesi,  rüyada dişin düşmesi ne demek