+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş düşmesi ne demektir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada diş düşmesi ne demektir?

  Reklam
  Rüyamda iki üst dişim acımadan düştü. Ve eline mal geçer diyorlar.ama ben 8 yaşındayım.yani elime mal geçer mi

  rüyamda üsten iki dişim çıkmıştı. bu ne demek

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Eğer düşen diş çürük ise o zaman hayırlı manaya tabir edilir. Yaşın küçük olması durumu değiştirmez belki bu ileride gerçekleşir. Bazende bu rüya baba tarafındaki akrabalardan işitilecek üzücü haberlere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda tam hatirlayamıyorum ama bir dişimin düştügunu gördüm ya alt yada ust disimin di ama dediğim gibi hatirlayamıyorum orayı .Dişim düsünce üzülmedim ama oleyy dişim düstü dedim ..sizce ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır. İnşaallah bazı sıkıntılardan kurtulmak demektir. Bazende baba tarafından bir akrabanın hastalanmasına delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Ruyamda once azi disim düşüyor. Sonra on disim düşüyor ve cok üzülüyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan üzüntüye ve üzücü olaylara işaret eder. Tabiki bu şekilde görülen rüyalar hayırlı birer ikazdır ve atılacak adımları dikkatle atmaya delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyamda birbomba patliyor ve patlamanin sesindenveya basincindan olsa gerek daha once yaptirdigim kaplama disim ve yanindan bir dis cikiyor ve agzimda kaliyor onlari elime alip dosciye gidiyorum disci sadece birinin yenisini yerine takiyor.

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar bazı üzücü haberler almak manasında tabir edilir. Özellikle baba tarafından olan kimselerden alınacak üzücü haberler olarak yorumlanır. Yinede Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba ben ruyamda ilk once kendi dislerim salandigini goruyorum sonra alt disten ortadaki dis dusuyor ve anneme gosteriyorum ve babama ardindan alt buyuk dis cikiyor diyerleri sallaniyor ve disci doktoruna soruyorum doktor takma takilacak diyor bu nedemektir

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Dişlerin veya dişin dökülmesinin önemli anlamı olur. Dişin döküldükten sonra altından başka dişin çıkması çok hayırlıdır. Girilen zor bir dönemden kurtulmaya ve rahata ulaşmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba;

  Rüyamda önümde bir çocuk vardı çocuğun üst on dişlerinden biri çıktı ve yere düştü ben eğilip yerden alırken annesi çocuğunu çekip götürüyordu ne anlama gelir acaba ?

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu çocuğun kim olduğunu yazsaydın daha doğru bir mana verebilirdik. Dişin çıkmasının çok farklı manaları olan rüyalardır. Bu rüya genellikle üzüntüye dertlere işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu

rüyada diş düşmesi

ruyada dis dusmesi

rüyada dişin düşmesi

rüyada diş düşmesi ne demekruyada disin dusmesirüyada dişinin düşmesirüyada diş düşürmek