Konusunu Oylayın.: Rüyada salaten tüncina okumak

5 üzerinden 4.00 | Toplam : 4 kişi
Rüyada salaten tüncina okumak
 1. 06.Şubat.2013, 16:54
  1
  Misafir

  Rüyada salaten tüncina okumak


  Rüyada salaten tüncina okumak Mumsema Rüyada salaten tüncina okumak ne demektir Bir kişinin rüyasında salaten tüncina okuması ne anlama gelmektedir ?


 2. 06.Şubat.2013, 16:54
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyada salaten tüncina okumak ne demektir Bir kişinin rüyasında salaten tüncina okuması ne anlama gelmektedir ?


  Benzer Konular

  - Salaten tüncina türkçe

  - Rüyada salaten tüncina

  - Salaten tüncina okunuşu

  - Salaten tüncina oku

  - Salaten Tüncina

 3. 06.Şubat.2013, 22:19
  2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ocak.2007
  Üye No: 6
  Mesaj Sayısı: 9,482
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 102

  Cevap: rüyada salaten tüncina okumak
  Rüyada Dua etmek

  Rüyada dua etmek, duasinin kabul olmasina, hidayet, rizik ve büyük adamlar yaninda övülmeye isarettir. Dua ettigini gören kimsenin, itaatkar olacagina isarettir. Rüyada edilen dua, uyanikliktaki ibadet yahut rüya sahibinin kilacagi nai mazdir.* Rüyada dua etmek , maksada kavuşmaya ve çocuga işarettir.* Eger dua siddetli istekle ve bagirarak olursa, musibetlere veyahut fitneler eger dua yüksek sesle olursa yagmurun azligina isarettir.* Eger halkı dua için toplanmış görse bereket izzet ve yükseklige, azginlik ve sekavetin gitmesine isarettir. Eger rüyada kendisinin duadan kaçindigini görse o kimse mahrum ve ümitsiz olur. Allahu Teala’ya (C.C.) dua ettigini veya kendisi için dua edildigini gören kimse hayra erisir ve kendisine gipta edilir.* Rüyada dua etmek ihtiyaçlarin karsilanmasina ve isteklerin meydana gelmesine isaret eder, demislerdir. Karanlikta Allah’a (C.C.) dua ettigini görmek, o adamdan korktugundan dolayi ona boyuna egmeye isarettir. 4. 06.Şubat.2013, 22:19
  2
  Moderatör  Rüyada Dua etmek

  Rüyada dua etmek, duasinin kabul olmasina, hidayet, rizik ve büyük adamlar yaninda övülmeye isarettir. Dua ettigini gören kimsenin, itaatkar olacagina isarettir. Rüyada edilen dua, uyanikliktaki ibadet yahut rüya sahibinin kilacagi nai mazdir.* Rüyada dua etmek , maksada kavuşmaya ve çocuga işarettir.* Eger dua siddetli istekle ve bagirarak olursa, musibetlere veyahut fitneler eger dua yüksek sesle olursa yagmurun azligina isarettir.* Eger halkı dua için toplanmış görse bereket izzet ve yükseklige, azginlik ve sekavetin gitmesine isarettir. Eger rüyada kendisinin duadan kaçindigini görse o kimse mahrum ve ümitsiz olur. Allahu Teala’ya (C.C.) dua ettigini veya kendisi için dua edildigini gören kimse hayra erisir ve kendisine gipta edilir.* Rüyada dua etmek ihtiyaçlarin karsilanmasina ve isteklerin meydana gelmesine isaret eder, demislerdir. Karanlikta Allah’a (C.C.) dua ettigini görmek, o adamdan korktugundan dolayi ona boyuna egmeye isarettir.


+ Yorum Gönder