+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sübhaneke duasını görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada sübhaneke duasını görmek

  Reklam

 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: rüyada sübhaneke duasını görmek


  Reklam  Cevap: Rüyada dua okumak

  Rüyada Dua etmek

  Rüyada dua etmek, duasinin kabul olmasina, hidayet, rizik ve büyük adamlar yaninda övülmeye isarettir. Dua ettigini gören kimsenin, itaatkar olacagina isarettir. Rüyada edilen dua, uyanikliktaki ibadet yahut rüya sahibinin kilacagi nai mazdir.
  * Rüyada dua etmek , maksada kavuşmaya ve çocuga işarettir.
  * Eger dua siddetli istekle ve bagirarak olursa, musibetlere veyahut fitneler eger dua yüksek sesle olursa yagmurun azligina isarettir.
  * Eger halkı dua için toplanmış görse bereket izzet ve yükseklige, azginlik ve sekavetin gitmesine isarettir. Eger rüyada kendisinin duadan kaçindigini görse o kimse mahrum ve ümitsiz olur. Allahu Teala’ya (C.C.) dua ettigini veya kendisi için dua edildigini gören kimse hayra erisir ve kendisine gipta edilir.
  * Rüyada dua etmek ihtiyaçlarin karsilanmasina ve isteklerin meydana gelmesine isaret eder, demislerdir. Karanlikta Allah’a (C.C.) dua ettigini görmek, o adamdan korktugundan dolayi ona boyuna egmeye isarettir.+ Yorum Gönder
rüyada sübhaneke okumak,  rüyada sübhaneke duasını okumak,  rüyada sübhanekeyi okumak,  rüyada subhaneke okumak,  rüyada sübhaneke duası okumak,  ruyada subhaneke okumak,  ruyada subhaneke duasini okumak