Konusunu Oylayın.: Rüyada 20 lik diş kırılması

5 üzerinden 4.00 | Toplam : 3 kişi
Rüyada 20 lik diş kırılması
 1. 06.Şubat.2013, 10:16
  1
  Misafir

  Rüyada 20 lik diş kırılması


  Rüyada 20 lik diş kırılması Mumsema Rüyada 20 lik diş kırılması ne demektir Bir kişinin rüyasında yirmilik dişinin kırılması ne anlama gelmektedir ?


 2. 06.Şubat.2013, 10:16
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyada 20 lik diş kırılması ne demektir Bir kişinin rüyasında yirmilik dişinin kırılması ne anlama gelmektedir ?

 3. 23.Şubat.2013, 13:33
  2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ocak.2007
  Üye No: 6
  Mesaj Sayısı: 9,440
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 102

  Cevap: rüyada 20 lik diş kırılması
  Rüyada Diş görmek Nedir

  Rüyada diş görmek ev halkı ve akrabalıkla yorumlanır. Üst kat dişler erkek, alt kat dişler kadın ve azı dişleri ev halkının reisi olarak tabir edilir. Rüyada her hangi bir dişinin yanında yeni bir diş çıktıgını görmek, bir akrabadan hayır ve menfaat görecegine; dişleri arasında seyrek ve açık yerleri görmek, akraba ve ev halkı arasında bir geçimsizligin çıkacagına delalet eder. Halk arasında büyük diş makbul olduğu için dişlerin büyük olduğunu görmek, rüya sahibinin sevildigine ve sayıldıgına işarettir. Dişlerini bozuk ve sallanır bir şekilde görmek zafiyete; dişleri temiz ve güzel bir şekilde görmek, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya, cömert ve iyilik sever biri olduğuna; dişlerin uzun ve beyaz olduğunu görmek, kuvvet ve cesarete; yeni doğmuş bir çocugun diş çıkardıgını görmek, bela ve musibete yorumlanır. Rüyada dişinin düştügünü ve onu düştügü yerden aldıgını görmek, yeni bir çocugunun dogacagına; düşen dişi arayıp da bulamaması akrabasından birinin vefatına; dişlerinin her birinin veya bir kaçının uzadıgını görmek, akraba ve ev halkının mallarının elinden gidecegine; dişlerinin birinin veya bir kaçının kısaldıgını görmek, akrabalarının mallarının azalacagına işarettir. 4. 23.Şubat.2013, 13:33
  2
  Moderatör  Rüyada Diş görmek Nedir

  Rüyada diş görmek ev halkı ve akrabalıkla yorumlanır. Üst kat dişler erkek, alt kat dişler kadın ve azı dişleri ev halkının reisi olarak tabir edilir. Rüyada her hangi bir dişinin yanında yeni bir diş çıktıgını görmek, bir akrabadan hayır ve menfaat görecegine; dişleri arasında seyrek ve açık yerleri görmek, akraba ve ev halkı arasında bir geçimsizligin çıkacagına delalet eder. Halk arasında büyük diş makbul olduğu için dişlerin büyük olduğunu görmek, rüya sahibinin sevildigine ve sayıldıgına işarettir. Dişlerini bozuk ve sallanır bir şekilde görmek zafiyete; dişleri temiz ve güzel bir şekilde görmek, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya, cömert ve iyilik sever biri olduğuna; dişlerin uzun ve beyaz olduğunu görmek, kuvvet ve cesarete; yeni doğmuş bir çocugun diş çıkardıgını görmek, bela ve musibete yorumlanır. Rüyada dişinin düştügünü ve onu düştügü yerden aldıgını görmek, yeni bir çocugunun dogacagına; düşen dişi arayıp da bulamaması akrabasından birinin vefatına; dişlerinin her birinin veya bir kaçının uzadıgını görmek, akraba ve ev halkının mallarının elinden gidecegine; dişlerinin birinin veya bir kaçının kısaldıgını görmek, akrabalarının mallarının azalacagına işarettir.

+ Yorum Gönder