+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş kırılması dökülmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada diş kırılması dökülmesi

  Reklam

 2. Hanzala
  Devamlı Üye

  Cevap: rüyada diş kırılması dökülmesi


  Reklam  Cevap: Rüyada diş dökülmesi akran*lardan daha fazla yaşamaya delalet eder. Dişlerin tamamının döküldüğünü ve onları avucuna aldığını gören kişi bütün dişlerinin dökülmesine dek uzun bir ömür yaşar ve aile nüfusu çoğalır. Bütün dişlerinin döküldüğünü ve on*ları göremediğini gören kişinin aile fertleri kendisinden önce ölürler ya da hastalanırlar. Dişlerinden birisinin kaybolduğunu görmek, sülalesinden biri*sinin gurbete gitmesine delalet eder. Eğer o dişi bulursa bu kimse gurbet*ten döner. Bulamazsa dönmez.

  Üst dişlerinin eline döküldüğünü görmek, kendisine gelecek mala de*lalet eder. Kucağına döküldüğünü görmek erkek çocuğa, yere döküldüğünü görmek ölüme delalet eder.

  Alt dişlerinin döküldüğünü gören kişi, karın ağrısına, eleme, sıkıntıya ds kccİGrG msruz kalır.
  Borcu olan kişinin dişlerinin döküldüğünü görmesi, borcunu ödemesine delalet eder. Bir tek dişini döküldüğünü görmek, sadece bir kimseye olan borcunu ödemeye veya borçlarını bir defada ödemeye delalet eder. Bütün dişleri dökülen kişinin ev halkının ve evdeki dostlarının tamamı helak olur. Bu rüya onların ölmeksizin uzun bir hastalığa maruz kalmalarına da delalet eder. Dişlerinin ağrısız olarak döküldüğünü görmek batıl işlere delalet eder. Dişlerin ağrılı bir şekilde dökülmesi evinden bir şeyin gitmesine de*lalet eder. Ön dişlerin ağrılı bir şekilde veya kan akarak veya etiyle birlikte düştüğünü görmek kişinin istediği işin iptaline ve bozulmasına delalet eder. Eğer ağrısız düşerse sahip olduğu şeyleri kaybeder.
  Dişlerinin döküldüğünü ve onları eliyle aldığını gören kişinin çocukları ölür. Bazı tabirciler; “dişlerin döküldüğünü gören kişinin bazı arkadaşlarına zarar erişir.”demişlerdir. Ön orta kesici dişinin düştüğünü gören kişinin ço*cuğu, kardeşi ya da kız kardeşi olur.

  Tek dişin tedavi dışında düşmesi ve onun el ile alınması hanımı hamile olan için çocuğa delalet eder. Değilse ilişkisini kestiği kardeşi ile ya da ak*rabalarından biri ile arayı düzeltmeye delalet eder. Bazı tabirciler;” dişle*rin dökülmesi kişiyi arzuladığı şeyi gerçekleştirmekten men eden şeye de*lalet eder. ” demişlerdir. Bazıları da ” borçların ödenmesine delalet eder” demişlerdir.

  Dökülen dişlerini elinde tuttuğunu gören kişi, hatalı bir söz söyler. Söylediğine pişman olur ve onu gizler. Bazende dişlerin dökülmesi, mücahede ehli için oruca devam etmenin lüzumuna delalettir. Dişlerinin düştüğünü ve yemek yemekte zorlandığını gören kişi fakirleşir. Dişlerinin ağrısız ve nedensiz avucuna döküldüğünü görmek, sayısınca gümüş paralara delalet eder. Dişlerinin boğazına düştüğünü ve onları tek tek çıkartıp ye*rine koyduğunu görmek, kuyudaki taşların düşmesine ve onları yerine yer*leştirmesine delalet eder. Bazı tabirlerde şöyle denilmiştir: “Dişlerinin dö*küldüğünü görmek ömürden yirmi dokuz sene veya otuz sene veya otuz gün kaldığına veya otuz dinar borçlanmaya eğer kuyu sahibi ise o kuyunun yı*kılmasına veya şiddetli bir hastalığa yakalanmaya, malının tümünü harcayıp sonra yeniden mal kazanmaya delalet eder.

 3. Misafir
  Merhaba rüyami yorumlarsaniz sevinirim Rüyamda üst dissimin biri sallaniyor ve ben cekiyorum cektikten sonra digerleri dökülmeye basladi disler beyazdi ve cok ufak dislerde vardi.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada diş sallanması ve dişlerin dökülmesi iki manada tabir edilir. Birincisi bu rüyayı gören kişinin sağlıklı ve dinç olacağına ve uzun ömre tabir edilir. İkincisi ise iş hayatı açısındandır. Bu açıdan çıkacak sorun ve yapılacak hatalara ve kendini bu açıdan yetersiz gördüğüne yorumlanmıştır. Bu sıkıntılı bir sürece girileceği manasında yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada diş kırılması,  rüyada dişlerin kırılması,  ruyada dis kirilmasi,  rüyada dişlerinin kırılması,  rüya diş kırılması,  diş kırılması rüya,  rüyada dis kirilmasi