+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Allah diye bağırmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Allah diye bağırmak

  Reklam
  Sual: Rüyada Allah diye bağırmak ne anlama gelir Bir kişinin rüyada Allah c.c diye bağırması ne anlama gelmektedir rüya tabirini yapar mısınız ? ? 2. Vamık
  Devamlı Üye

  Cevap: rüyada Allah diye bağırmak


  Reklam  Cevap: rüyada Allah demek  Rüyada Allahın Zikirini Görmek konusu

  Rüyada Cenab-ı Hakk’ı zikrettiğini görmek, korku ve şiddetten emin olmaya, hayır ve rahmet kapılarının açılmasına, hastalıktan şifaya, güç işlerin kolaylaşmasına delâlet eder.
  ■ Rüyada, Rabb-i Kerim’ini çok zikrettiğini görmek, çok çok hayra ve sürura delâlet eder ve rütbenin yükselmesine de işarettir.
  ■ Rüyada “Lâ ilahe illallah” diyerek zikrettiğini görmek, çok çabuk gelecek nimete, feraha ve rahmete delâlet eder.
  ■ Rüyada Kelime-i Tevhid’i zikretmek, son nefeste iman ile gitmeye de alâmettir.
  ■ Bir kimsenin rüyada “Lâ havle vela kuvvete” okunduğunu görmesi, husûl-i mal ve nimete ve Allahu Teâlâ’nın hıfz ve emanında olmaya delâlet eder.
  ■ İbn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki: Rüyada “lâ havle” okuduğunu görmek, çok hayıra ve define bulmaya delâlet eder.
  ■ Çünkü, bu kelime cennet hazinelerindendir.
  ■ Rüyada “Allah” ism-i seriliyle zikrettiğini veya zikrolunduğunu görmek, din ve itikadın sağlamlığına, dünya ve ahirette aziz ve muhterem olmaya, cennet ve rıdvan ile müjdelenmeye delâlet eder.


  Rüyada Allah’ı zikrettiğini gören kimse her işinde başarılı olur, düşmanın şerrinden emin olur, duaları kabul edilir, çevresi arasında itiban ve şerefi artar, sıkıntılarından, kederlerinden kurtulur.


  Rüyada Allah (C.C) Hazretlerini anarak zikreden kimseleri görmek veya bizzat anmak, içlerinde her zaman ve her hususta basari kazanacagina, dualarinin kabul edilecegine ve herkes tarafindan itibar görecegine delalet eder.

 3. Misafir
  Rüyamda birşeyden korkuyorum ve ya Allah diyorum defalarca ve uyandığımda hala ya Allah diyerek uyanıyorum

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada Allah demek korktuklarından emin olmaya, sıkıntılarından kurtulmaya, hastalığı varsa şifa bulmaya yorumlanır. Genel manada dua ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eden çok hayırlı bir rüyadır.

 5. Misafir
  Ruyamda yatagimda uyuyorken biri ellerimin basparmaklarimi sikica tutup gogsume baski yspiyor ve benden maddi biseyler istiyor. Kisiyi gormuyorum ama yaptiklarini hissediyorum. beni oldurecegini dusunerek allah diye bagiriyorum. Gercektende allah diye bagirarak uyandim. Yarim saat once yasadim bu olayi.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyanız içerisinde bulunduğunuz sıkıntılı ve zor durumlardan kurtulmanıza yorumlanır. Her açıdan hayra yorumlanır. Maddi ve manevi olarak çok rahat etmeye işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda kızıl saçlı bir kadın var deprem oluyor üst üste deprem durduktan sonra allahım diyor sonra bişey oldu, üstümüz mü değişti başka zamana mı gittik anlamadım bidaha allahım dedi eski halimize geldik güldü sürekli allahım demeye başladı sonra uyandım; dikkatimi çeken kızıl saçlı olmasıydı ve allahım demesiydi. Bunun anlamı nedir?

 8. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Kızıl saçlı kadın görmek, gören kimse için hayırlıdır. Dikkat çekmeye ve çevresinde bulunanlar tarafından sevilip sayılmaya yorumlanır. Allah denmesi ve diğer gördükleriniz de hakkınızda salih ameller işlemek için birer uyarı şekilde ta bir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  MERHABA rüyamda bilmedigim görmediğim birsey bana dokunuyor ve korkutuyor allah de diyor allah allah diye bagırıyorum cok korkuyorum rüyada ne anlama geliyor acaba

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya görülen en güzel rüyalardan bir tanesidir. Bu rüyayı görenin korkuları Allah'ın izniyle geçer. Dünyevi sıkıntıları varsa feraha erer. Sağlık problemleri olan bir kişi bu rüyayı görse sağlığına kavuşur ve istediklerine ulaşır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamın aleyküm ben rüyamda önce birşeylerden korkuyorum daha sonra euzü besmele çekiyorum ve YA ALLAH diyerek uyandım yorumlarsanız sevinirim

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanın tabiri aynı gördüğün gibidir. Dünyada var olan korkularından kurtulmaya ve sıkıntılarının bitmesine işaret eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyada allah diye bağırmak,  rüyada allah demek,  rüyada allah allah diye bağırmak,  ruyada allah demek,  ruyada allah diye bagirmak,  rüyada allah diye haykırmak,  rüyada ya allah demek