+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Allah diye bağırmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada Allah diye bağırmak

  Reklam
  Cevap: Rüyada Allah diye bağırmak isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda kötü bir adama Allah diye bağır diyordum adam Allah diye bağırıyordu hiç birşey olmuyordu ondan sonra ben var gücümle ve içimi delip geçen bir hasretle ALLAH diye bağırıyordum. O anda o güvensizlik içinde olduğum ortamdan çıkıp kendi evimde oluyordum. Yanımda da ateist bir arkadaşım vardı?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada Allah diye bağırmak


  Reklam  Bu sana Allah'a yakınlaşmana bir davettir ve çok güzel bir işarettir. Rüyada Allah demek ve bağırmak isteklerinin kabulüne de tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda sözlümle bir vapurdayız ve bi anda ikimiz kalıyoruz birden küçük bir tartışmadan sonra ben balık tutuyorum sonra oltanın pasına bişey takılıyo ve birden gemi yokoluyo suda cebelleşiyorum ama suda yok sözlumun çılıklarını duyuyorum bilincim acıldı ruya oldugunu anladım ve uyanmaya calışırken besmele cektim allah diye bagardım bişey beni zorluyodu sanki ruhum cekiliyodu

 4. arifselim
  Yönetici
  Görme durumuna göre çoğu kere bir kabus olan bu tür rüyalar tabir edilmezler. Ancak balık tutmak rızık bereket, gemi ise hayırlı olarak tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba beni uzun zamandır seven birisi var onun rüyada öldüğünü görüyorum birazda benim yüzümden oluyor onu sürekli sabah akşam arıyorum deniz kenarlarında. Çünkü boğulmuş etraf ise yağmur havasındave gündüz kadın ile bir erkeğe onu sormak için gidiyorum ama bana Hayır sorma diyorlar daha sorumu bile bilmeden çocuklara soruyorum cevap vermiyorlar en sonunda kuma oturup deli gibi ağlayarak allah diye bağırıyorum sizce nedendir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Sevgilisinden ayrıldığını ve ağladığını görürse eğer ve gerçekten de sevgilisinden ayrıysa o kişi sevgilisine kavuşacak demektir. Rüyanın aksine tabir, sevinçli olaylar yaşamak ve kötü günleri unutmak olarak yapılır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba ben o çocuğu sevmiyorum sadece o beni seviyor bunuda belirtmek istedim bu yinede rüyanın yorumunu değiştir mi?

  Merhaba ben çocuğu sevmiyorum o uzun zamandır beni seviyor ben sadece pişmanlık yaşıyorum rüyada bu rüyanın seyrini değiştirir mi? Bu arada din bakımından sorunlarım var acaba ilgisi olablir mi bu rüya ile?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bir rüya anlatılırken kendisi hakkında kısa izahlarda bulunulursa daha doğru tabir edebiliriz.
  Eğer ki senin sevmediğin biri ise bu bilinçaltına yerleşen düşüncelerden kaynaklanmış olabilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba belki bu başlıkla alakası yok ama size bi kac tane soru sormuştum güzel cevaplar verdiniz sitedeki diğer kişilere göre bu yüzden bu rüyayı size sormak istedim benim din bakımından çok sorunum var ve kimse beni anlamıyor takmıyor kendi kendimi yiyip bitiriyorum dün rüyamda ise bi yerde otururken birden ayağımda acı hissediyorum bağırmaya başlıyorum sonra gözüm kenarda siyah sarı karışımı bi arıya takılıyor ne çok büyük ne çok küçük arı beni sokmuş ve can çekişiyor ayağıma bakıyorum ve kanamaya başlıyor yanımdan yakınlarım geçiyor bağırıyorum arı soktu baksaniza diye ama kimse umursamıyor sizce sebebi ne olabilir? Birde bu rüyadan 1 gün önce arı görüp korkmustum sizce ilgisi olablir mi ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu gördüğün rüya tamda içerisinde bulunduğun duruma işarettir. Yani rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği işler sayende büyük başarılar elde edeceğine işaret eder. İçerisinde olduğun sorunların geçmesine tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba peki bu arının türü rüyanın seyrini degistirir mi ? Yani mesela eşsek arısı falansa çünkü rüyada canım o kadar acıyoki artik eşsek arisi diyorum ama arı sarı siyah normal boyutta. Teşekkürler

 12. arifselim
  Yönetici
  Ne arısı olmasının önemi yoktur kardeşim. Senin rüyanın tabiri bu şekildedir. Allah'tan hayırlısını dile ve ona havala et. Herşeyin en doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu