+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Allah ile konuşmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada Allah ile konuşmak

  Reklam
  İyi akşamlar ben dun gece balkonda çok kısa sure uyuyakalmışım rüyamda bir adam var bana sürekli kotu davranıyor aşağılıyor ben aynı olduğum şekilde balkondayım gokyuzune doğru bakıyorum ama goruntu yok biri bana diyorki ona söyle Allah bile ondan umidini kesmiş de diyor sonra kalkıyorum evin salonuna gidiyorum o adam yine beni aşağılıyor ona seni Allaha havale ediyorum demicem çünkü Allah bile senden umidi kesmiş öyle söyledi diyorum ve o anda uyandım inanılmaz bir titreme ve kasılma oldu hala uzerimden atamadım

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada Allah ile konuşmak


  Reklam  Hayırlı akşamlar. Allah ile konuştuğunu görmek genel manada çok hayırlı olarak tabir edilir. Bu tür rüyalarda hemen Allah'u tealaya havale etmek ve ondan hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 3. Misafir
  O günlerde eşim bir kaza geçirmiş yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyordu. Maddi manevi çok zor günler geçiriyorduk. Sıkıntıdan endişeden doğru düzgün uyuyamıyordum. Sabaha karşı uykuyla uyanıklık arası bir haldeyken Allah CC bana yardım için Cebrail as 'ı insan silüetinde göndereceğini söyledi. "Ama ben onu nasıl tanıyayım ? Kimseye güvenemiyorum herkesten şüpheleniyorum şaşkınım" dedim. "Bu evreni kimin için yarattığımı sana söyleyecek.O zaman o olduğunu anlarsın" dedi. O an tamamen uyandım. Ama heyecan içinde şok olmuştum.Neredeyse üç yıl oldu şifreyi söyleyen olmadı yada söyledi ben anlamadım ama eşim sağlığına kavuştu zor günlerimizi atlattık çok şükür. Ama hala bekliyorum elimde değil.

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyanın tabiri zaten çıkmıştır. Bu tür rüyalar genellikle en zor ve sıkışık anlarda görülürse bunun anlamı bu durumdan Allah'ın izniyle kurtulmak manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. sVm
  Üye
  Çok küçükken rüyamda, evimizde otururken evin içi birden gölge olurdu ve bir ses duyardım çok hatırlamıyorum ama ismimle çağırılıyordum diye hatırlıyorum. Sonra arka balkonumuza doğru yürürdüm balkondan gökyüzüne doğru bakardım. Gökyüzünde bulut kümeleri görürdüm. O bulut kümesini haşa sümme haşa Allah diye düşünürdüm. (okadar küçüktüm) O ses çok etkilendiğim bir sesti. Bana uyarılarda bulunurdu. Özellikle o gün içerisinde kötü bir şey yapmışsam bununla ilgili uyaran konuşmalar olurdu. Bu rüyayı oluş şekli aynı konuşmalar farklı olarak çok sık görürdüm o yüzden çok etkisinde kalmışım hala hatırlıyorum. Bu rüyadan ve benimle konuşan o sesten çok korkardım küçükken. Yanlış birşey yazmaktan Allah'a sığınırım. Herhalde küçükken annemin dini açıdan anlattıklarının etkisinde kalmıştım. Annem, kötülük yapma Allah kötülük yapanları sevmez diye uyarılarda bulunduğu için.

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim eğer bu rüyaları büyük yaşlarında görmüş olsaydın elbette bir şekilde tabiri olurdu ama küçük yaşlarda görülen bu tür rüyalar genellikle eğitiminden ve öğrendiklerinden kaynaklanabilir. Herşeyi hakkıyla ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
rüyada allah ile konuştuğunu görmek,  ruyada allahla konusmak,  rüyada allah ile konuşmak,  rüyada allahla konuşmak,  rüyada allahla konuştuğunu görmek,  rüyada allahın konuşması,  ruyada allah ile konusmak