+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Felak suresi görmek ne demek, ne anlama geliyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Felak suresi görmek ne demek, ne anlama geliyor?

  Reklam

 2. Ravza Sevdam
  Medine'nin Gülüne Hasret

  Cevap: Rüyada Felak suresi görmek ne demek, ne anlama geliyor?


  Reklam  Cevap: Rüyada Felak suresi Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.Rüyada felâk suresini okuduğunu görmek arzu ve isteklerinizin yerine geleceğine, düşmana galip gelmeye, düşman ve şeytanın şerrinden emin olmaya işaret eder.

  *İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada Felak suresini okumak; dünyevi afetlerden güvende olacağınıza…
  ■ *İbn-i Sirin: Size bir büyü yapılacağına, ancak bir etkisi olmayacağına…
  ■ *Kirmani: Kötülerin şerrinden güvende olacağınıza ve bol miktarda gelir elde edeceğinize işarettir.


  Rüyada Felak süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya kendi üzerine okudugunu görmek, halinin güzelligine, düsmana galip gelmeye, Allah tarafindan naminin yüceltilmesine, bütün kötülüklerden mu-hafazaya ve Ism-i A'zam ile riziklanmaya isarettir.

  Abdulgani Nablusî'ye göre ; Felak süre-sini rüyasinda okuyan veya okundugunu dinleyen kimseye sihir (büyü) yaparlarsa da bundan zarar görmez, illet ve hastalik yüzü nedir bilmez.
  ■ Dünyanin serrinden emin olur.
  ■ Bir baska rivayete görede: Rüyada Felak süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya kendi üzerine okudugunu görmek, halinin güzelligine, düsmana galip gelmeye, Allah tarafindan naminin yüceltilmesine, bütün kötülüklerden mu-hafazaya ve Ism-i A'zam ile riziklanmaya isarettir.

 3. Misafir
  Merhaba ruyamda sadece merabaligim oldugu bir komsu ablayi bana buyu yaparken gordum aslinda ona baskasi vermis senden suphelenmez sen yap diye bende onu yakaliyorum cok mahcup oluyor Elime avucumun icine buyuyu alip nas ve felak suresini okuyorum okudukca okuyorum bagira bagira sesim degisiyor sanki ustumde agirlik hissediyorum.iyi gelmedigini uc harfliler musallat oldugunu dusunuyorum.sonra oturma odamda tek basima otururken kapi acik kapatiyorum kapi sanki tekrar aciliyor camdan bakiyorum hava birden bire karariyor ben korkuyorum evin ici karanlik oluyo kapi aciliyor ve bir golgenin kapi acilip kostugunu gordum buyu bozulmadi uc harfli musallat oldu diye inanilmaz bir korkuyla uyaniyorum lutfen yorumlayin cok merak ediyorum saygiyla...

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. bu rüya hayırla yorumlanmaz. Başınıza gelecek olan bela ve sıkıntılara işaret eder. Size düşmanlık edenlerden sıkıntılara gireceğinize ve çok zahmetler çekeceğinize işaret eder. Eğer tedbir almazsanız uğursuzluklara müptela olmaya da tabir edilmiştir. Elbette biz gerçeği bilemeyiz hakikati ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada felak suresini okumak,  rüyada felak suresi okumak ,  rüyada felak nas okumak,  rüyada felak suresini okumak ne anlama gelir,  rüyada felak suresini okumak ne demek,  rüyada felak nas suresini okumak,  rüyada felak okumak