Konusunu Oylayın.: Rüyada Nas Suresini Okumak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Rüyada Nas Suresini Okumak
 1. 15.Ocak.2013, 16:47
  1
  Misafir

  Rüyada Nas Suresini Okumak


  Rüyada Nas Suresini Okumak Mumsema Rüyada Nas Suresini Okumak ne demek bir kişinin rüyasında nas suresini okuması ne anlama gelmektedir ?


 2. 15.Ocak.2013, 16:47
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyada Nas Suresini Okumak ne demek bir kişinin rüyasında nas suresini okuması ne anlama gelmektedir ?

 3. 15.Ocak.2013, 17:51
  2
  rana
  Aciz Kul

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 07.Temmuz.2007
  Üye No: 5879
  Mesaj Sayısı: 5,592
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 69
  Bulunduğu yer: Almanya

  Cevap: Rüyada Nas Suresini Okumak
  Rüyada Nas suresi Görmek - İmam Nablusi

  Rüyada Nas suresi İbn-i Şirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu göreni, Allah nazardan, şer ve zarardan muhafaza eder.Kirmani demiştir ki: O halkın, halk onun şerrinden korunur. Cafer-i Sadık şöyle diyor: Allah-ü Teala onu halkın ve şeytanın şerrinden kurtarır.Abdulgani’ye göre işleri yolunda gider, düşmanına galip gelir. Sihir ve onun zararından, şeytanın şer ve vesvesesinden uzak olur.İbn-i Kesir ve Nafi ise şöyle söylüyorlar: Vesveseye düşer ama, bundan kurtulur. Ailesi de Hüda’nın koruması altında olur. 4. 15.Ocak.2013, 17:51
  2
  Aciz Kul  Rüyada Nas suresi Görmek - İmam Nablusi

  Rüyada Nas suresi İbn-i Şirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu göreni, Allah nazardan, şer ve zarardan muhafaza eder.Kirmani demiştir ki: O halkın, halk onun şerrinden korunur. Cafer-i Sadık şöyle diyor: Allah-ü Teala onu halkın ve şeytanın şerrinden kurtarır.Abdulgani’ye göre işleri yolunda gider, düşmanına galip gelir. Sihir ve onun zararından, şeytanın şer ve vesvesesinden uzak olur.İbn-i Kesir ve Nafi ise şöyle söylüyorlar: Vesveseye düşer ama, bundan kurtulur. Ailesi de Hüda’nın koruması altında olur.

+ Yorum Gönder