+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada azrail ile konuşmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada azrail ile konuşmak

  Reklam
  Yorum: Rüyada azrail ile konuşmak altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada azrail ile konuşmak
  Merhaba.ruyamda arkadasimla salonda otururken azrail a.s. yi gördüm bizden daha büyük ve cusseliydi bi robot vardi ve azrail a.s. ye o robotlarin da mi canini siz aliyorsunuz dedim bizim onlarla isimiz olmaz dedi gulumseyen bi ses tonuyla.aciklarsaniz sevinirim

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada azrail ile konuşmak


  Reklam  Merhaba kardeşim. Azrail aleyhisselam ile konuşmak ve onu görmek hayır anlamında bir ikazdır. Hayatta herşeyin insanın gönlünü göre geçmeyeceğine ve sıkıntıların da olacağı anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba
  Ben ruyamda agaclikli bir mezarda yuruyordum. Hava gunesliydi. Birden simsiyah birsey gordum ve beni kovalamaya basladi. Sonra ensemden beni yakaladi. Sen kimsin dedigigmde azrailim dedi. Neden geldin dedim.Canini almaya geldim dedi. Ne yani simdi olecekmiyim dedigimde guldu ve hayir simdi gidiyorum ama tekrar geri gelicem dedi. Ne zaman diye sordum. 20 eylulde dedi ve birden yok oldu. Ne anlama geliyor acaba? Cok korkuyorum. Birazdan 20 eylul olacak😞😞

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyada görülen tarihler açık bir işaret olmazlar. Bu rüya genel manada yorumlanır. İnsan hayatının geçici olduğuna ve hayatta herşeyin insanın istediği gibi gitmediğine alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  rüyamda azrailin yüzünü görmüyorum sadece sesi geliyor 3 ayın var seni göndericem hangi ayda alım seni diyor sen bilirsin nezaman olursa diyorum ne anlama geliyor

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya şu veya bu tarihte ölümünün belli olduğu anlamında yorumlanmaz. Ancak bu rüya insan için hayatın istediği gibi olmayabileceğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhabalar. Babam rüyasında mezarlıktan olduğunu ve ölümün peşinden gelip onu öldüreceğini söylediğini fakat kendisinin ölmeyi istememesi üzerine, peki sen durduğun için seni öldürmeyeceğim fakat peşinde olacağım deyip serbest bıraktığını görmüş. Yorumlarsanız çok seviniriz.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Genel olarak bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel gelişmelere ve yüz güldürecek sürpriz olaylara rivayet edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Kızım rüyada camın önünde elinda tırpan gözetrafı mor siyahlanmış siyah pelerin üstünde azrail olduğunu perdeyi açıp gördüğünü sonra abisine söyleyip abiside camı açarak hayırdır dediğini sonra uyandğını söyledi. Hayır olur inşallah yorumlarmısınız.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya kızının bilinçaltına yerleşen düşüncelerden gördüğü anlaşılıyor. Azrail aleyhisselam ancak görüldüğü şekilde yorumlanır. Genellikle onu görmek insan için hayırlı bir uyarı ve hatırlatmadır.

 11. Misafir
  Rüyamda biri benim canımı alaacakmis Kaşımı tuttu ve bana Kaşimi çekti ve bu kadar olacak acisi dedi bana kelimeyi saadet getir dedi bende getirmeye başladım o sırada durdum ve cocularim bensiz ne yapar dedim beni alma dedim ve yalvardim beni bıraktı ama çok korktummm bunu yorumu ne hayla etkiisindeyim teşekürler

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya insan için aslında çok hayırlı ama çok önemli bir rüyadır. Bu tür rüyalar insana bu dünyanın ebedi olmadığını, imtihan yeri olduğunu ve istediğin herşeyin olmayacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu

rüyada azrail ile konuşmak

rüyada azraille konuşmak

rüyada azrail görmek ve konuşmak

rüyada azraille konuştuğunu görmekruyada Azraille konusmakrüyada azrail görmek konuşmakrüyada azraille konuşmak ne demek