+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Peygamberimizin buyruğu üzerine iki rekat namaz kıldırdım tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. termar
  Üye

  Rüyada Peygamberimizin buyruğu üzerine iki rekat namaz kıldırdım tabiri nedir?

  Reklam
  Sual: selamün aleyküm
  sevgili kardeşim ben bundan 7-8 sene önce rüya gördüm büyükçe eski bir cami gece benim sağ omzuma biri elini koyarak peygamber efendimiz HZ.Muhammed sallahü aleyhi ve sellem hazretleri senin namaz kıldırmanı istiyor dedi ama kim dedi görmedim ve ben 2 rekat namaz kıldırdım tabiki hak verirsiniz titreye titreye ve namaz bitiminde selam verdim hemen uyandım kanter içinde kalmışım boğazım müthiş bir şekilde kurumuş sevgili kardeşim bu rüya ne anlama geliyor sizce beni aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden Allah razı olsun.sağlıcakla kalın Allahın selamı razılığı üzerinize olsun saygılarımla Levent terzioğlu ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada Peygamberimizin buyruğu üzerine iki rekat namaz kıldırdım tabiri nedir?


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Bu rüya hayırlı bir rüyadır. Çevrenizdekilere doğruyu göstermeye, hidayet üzerinde olmaya işaret eder. Özellikle namaz kıldırmak örnek olmak anlamına gelir. Bu konuda üzerinize düşen vazifeleri yerine getirmenize tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder