+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Peygamberimizin mührünü görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Peygamberimizin mührünü görmek

  Reklam

 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Rüyada Peygamberimizin mührünü görmek


  Reklam  Cevap: Mühür
  Rüyada mühür görmek, emniyet ve güvene işarettir.
  Rüyada mühür görmek, emniyet ve güvene yorumlanır. Çok büyük emellere sahipsiniz demektir. Bu emellere kavuşmak için de çok fazla çalışmanız gerekir demektir.
  Çok büyük hedefleriniz var. Bu hedeflere ulaşabilmek için de elinizden geleni yapacaksınız.
  Üstünlük ve mevki simgesidir. Kişinin mevki sahibi olacağını haber verir.
  Rüyada bir kagidi mühürlediginizi veya mühürlü bir belgeyi görmek size yapilan bir vaadin mutlaka yerine getirilecegine; yahut sizin baskasina verdiginiz bir sözü yapmaniz gerektigine delalet eder. Rüyada mühür görmek, söz sahibi olmaya delalet eder. Rüyasinda kendisine bir mühür verildigini ve bununla bir kagidi mühürlemesi istendigini görmek, o kisinin bir memuriyete geçecegine delalet eder. Eger tüccarsa malanin artmasina, bekarsa evlenmesine isarettir. Rüyasinda mührünün kayboldugunu görmek, islerinde zorluk çekecegine delalet eder. Mührü cebinde oldugu halde onu kaybettigini sanarak arayan kimse, büyük bir derde ugrar fakat sonunda kurtulur. Rüyada mührünün kirilip düstügünü görenin itibari kalmaz, dostlari onu terk eder. Rüyasinda biri için çamur üzerine mühür bastirildigini görmek, o kisinin seref ve itibarinin artacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen mühür, zevce ve çocuktur. Hanimi hamile olan bir kimse rüyada altindan bir mühür görse, erkek bir çocugu olur, Rüyada mühür buldugunu gören kimsenin eline mal geçer, yahut bir çocugu dünyaya gelir. Yahut saliha bir kadini nikah eder.
  Çok büyük hedefleriniz var. Bu hedeflere ulaşabilmek için de elinizden geleni yapacaksınız.
  Çok büyük hedefleriniz var. Bu hedeflere ulaşabilmek için de elinizden geleni yapacaksınız.

+ Yorum Gönder
rüyada peygamber efendimizin mührünü görmek,  rüyada peygamber mührü görmek,  ruyada peygamber muhru gormek,  ruyada peygamberimizin muhrunu gormek,  peygamber sav efendimizin mührünü görmek ne anlama geliyor,  rüyada peygamberimizi mührunu gormek,  ruyada muhur peygamber