Konusunu Oylayın.: Rüyada Kumru Kuşu görmek ne demektir?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada Kumru Kuşu görmek ne demektir?
 1. 07.Eylül.2012, 08:43
  1
  Misafir

  Rüyada Kumru Kuşu görmek ne demektir?


  Rüyada Kumru Kuşu görmek ne demektir? Mumsema Rüyada Kumru Kuşu görmek ne demektir? Bir kişinin kumru kuşu görmek ne anlama gelmektedir ?


 2. 07.Eylül.2012, 08:43
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyada Kumru Kuşu görmek ne demektir? Bir kişinin kumru kuşu görmek ne anlama gelmektedir ?

 3. 08.Eylül.2012, 16:38
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,774
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Rüyada Kumru Kuşu görmek ne demektir?
  rüyada Kumru görmek Hayra ve hoş olan şeylere, kaybın bulunmasına, üzüntü ve kederin gitmesine, arzu ettiği işin olmasına, Erkek kumru haber ve elçiye, güzel sesli bir adama yahut hamile olan kadının erkek çocuk doğurmasına, dişi kumru dindar kadına, Kumruyu bahar mevsimindde görmek arzu edilen işin o mevsim içinde olmasına, diğer mevsimlerde kumruyu görmek, arzu edilen şeyin ilkbahar mevsimine kalmasına, Üveyik (yabani kumru) görmek kötü huylu, dini kıt, insanlara aldırış etmeyen kadına, bu kuşu avlamak bölye bir kadınlaevlenmeye yahut münasebete, üveyiğin etini yemek mala, Kumru bazen rızkı bol olan bir çocuğa delalet eder.


 4. 08.Eylül.2012, 16:38
  2
  Devamlı Üye  rüyada Kumru görmek Hayra ve hoş olan şeylere, kaybın bulunmasına, üzüntü ve kederin gitmesine, arzu ettiği işin olmasına, Erkek kumru haber ve elçiye, güzel sesli bir adama yahut hamile olan kadının erkek çocuk doğurmasına, dişi kumru dindar kadına, Kumruyu bahar mevsimindde görmek arzu edilen işin o mevsim içinde olmasına, diğer mevsimlerde kumruyu görmek, arzu edilen şeyin ilkbahar mevsimine kalmasına, Üveyik (yabani kumru) görmek kötü huylu, dini kıt, insanlara aldırış etmeyen kadına, bu kuşu avlamak bölye bir kadınlaevlenmeye yahut münasebete, üveyiğin etini yemek mala, Kumru bazen rızkı bol olan bir çocuğa delalet eder.
+ Yorum Gönder