+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede görülen rüyalar ne anlama geliyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstiharede görülen rüyalar ne anlama geliyor?

  Reklam
  Sual: bu, erkekle evlenmek hayırlımı diye yatılmış bir istihare rüyası,bir odaya giriliyor o odada demir bir dolap var dolabın bir tarafı beyaz bir tarafı turuncu boyalı,bir kapağı açık bir kapağıda kapalı ve üzerinde kilit var bu kilidi bir kız açmaya uğraşıyor.Bu istihare rüysanı yorumlarsanız sevinirim. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstiharede görülen rüyalar ne anlama geliyor?


  Reklam  Cevap: Selamun aleykum kardeşim. Bu rüyanın istihare için olumlu veya olumsuz olduğunu anlamak için istihareye yatan kişinin uyandıktan sonra o istihare hakkında içine doğan his ve isteğe bakılmalıdır. Bu his onun için hayırlı mı değil mi şeklinde bir işaret olur. Eğer içi rahat olmamışsa istihare tekrar edilebilir.

 3. nasippp
  Üye
  hayırlı ramazanlar . ben şu an çok sıkıntıdayım ve karar vermekte çok zorlanıyorum nişanlıyım aramızda bazı sorunlar var ama yanlış bir karar vermemek için bir hoca benim için istihareye yattı ve rüyasında hem siyah hem beyaz görmüş siyah bir kağıt beyaz bir kağıdın içine giriyormuş.
  ---
  Selamun aleyküm hayırlı ramazanlar ben nişanlımla aramda olan bir takım sorunlardan ötürü çok kararsız bi durumdayım ve bi hoca bizim için istihareye yattı rüyasında hem siyah hem beyaz gördüğünü söyledi siyah kağıt beyaz kağıdın içine geçiyormus ama biz yorumlayamadık tabi Bu konuda yardımcı olursanız duacınız olurum şimdiden teşekkürler.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihareyi herkes kendisi için yapmalıdır. Bu rüya ile zaten amel edilemez. Sen kendin için istihareni yapmalısın.

+ Yorum Gönder
istiharede görülen rüyalar