+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kadın kadına ilişkiye girmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada kadın kadına ilişkiye girmek

  Reklam

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Bir kadın rüyada bir kadınla ilişkiye girdiğini görse(rüyayı gören erkek rolün


  Reklam  Cevap: ERKEK İHTİLAM OLDUĞU GİBİ KADIN DA İHTİLAM OLABİLİR Mİ?


  Erkek olsun kadın olsun ihtilam olur. Meni dışarıya çıkarsa gusül icab eder. Erkek için bu hal tabii olduğu gibi kadın için de tabiidir. Ancak bu hal kadınlarda az görülür. İmam Muhammed`e göre kadın ihtilam olur. Fakat meninin dışarıya çıktığını görmezse ihtiyaten yıkanması daha iyidir. Çünkü kadından çıkan meninin geri dönmesi muhtemeldir.

  Peygamberimize (asm), “Bir kimse elbisesinde ıslaklık bulsa, ancak ihtilam olduğunu hatırlamasa gusül alması gerekir mi?” diye soruldu. Peygamberimiz “Evet gerekir” buyurdu. İhtilam olduğunu hatırlayıp da üzerinde yaşlık göremeyen kimseden soruldu. Rasülullah “ona gusül gerekmez” buyurdu. Bu arada bir hanım “bunu kadın görecek olsa, kadına gusül gerekir mi?” diye sorunca Rasülullah “Evet kadına da gusül gerekir” buyurdu. (Ebu Davut,Taharet 95 ; Tirmizi Taharet 82)

  Kadın da ihtilam olur mu? Kadından meni gelir mi?


  Erkek olsun kadın olsun ihtilam olur. Meni dışarıya çıkarsa gusül icab eder. Erkek için bu hal tabii olduğu gibi kadın için de tabiidir. Ancak bu hal kadınlarda az görülür. İmam Muhammed`e göre kadın ihtilam olur. Fakat meninin dışarıya çıktığını görmezse ihtiyaten yıkanması daha iyidir. Çünkü kadından çıkan meninin geri dönmesi muhtemeldir.

  Peygamberimizin eşlerinden Hz.Ümmü Seleme yanında Ümmü Süleym adındaki hanım peygamberimize gelerek şöyle sorar:

  -Ya Resulullah! Rüyasında kocasının kendisiyle cinsi yakınlıkta bulunduğunu görürse kadının gusletmesi gerekir mi?

  Bunun üzerine Ümmü Seleme, Ümmü Süleym'e şöyle der:

  -Baltayı taşa vurdun ya Ümmü Süleym! Resulullah huzurunda kadınları küçük düşürdün. Allah iyiliğini versin."

  Ümmü Süleym'de şu cevabı verir:

  -Şüphe yok ki Cenab-ı Hak, gerçeği öğrenmek için utanmayı emretmez. Bizim bilemediğimiz bu durumları peygamberimize sormamız onları bilmememizden daha hayırlıdır.

  Bunu üzerine peygamberimiz şöyle buyurdu:

  -Çıkmaza esas giren sensin. Allah senin iyiliğini versin ya Ümmü Seleme, rüyalanan kadının menisi geldiği zaman yıkanması gerekir." (bk. Ebu Davut,Taharet 95 ; Tirmizi Taharet 82)

  Doyum (Orgazm): Gerilimin sonunda, kadın denetleyemediği ve denetlemek istemediği gerilimin kendini aştığını hisseder. Genelde şu şekilde algılanır: Kadının leğen boşluğu derinlerinde dölyolunun orgazm manşeti denilen bölümünde birbirini takip eden kasılmalarla orgazm kendini belli eder. Sanki bir silkinme nöbeti gibi olur. Orta dereceli bir orgazmda kadın 3-5, kuvvetli bir orgazmda 8-12 kere kasılma hisseder. Başta karın bölgesi kasları olmak üzere hepsi kasılır. Makat çevresi adalelerinde de şiddetli kasılmalar olur.

  Kadında orgazma ulaşmaya bazı yörelerde “gelme” denir. Bu “gelme” erkekteki boşalmaya uyar. Fakat her kadın ve erkeğin her cinsel birleşmede aynı zamanda orgazma ulaşması mümkün değildir.

  Kadının “gelme”si sırasında kadından da bir sıvı (meni) gelir. Bu 0.2-50 ml arasındadır. Fakat pek çok kadın bunun farkında değildir. (bk. Dr. Margaret Turner, Cinsel Konularda Herkesin Bilmesi Gerekenler, Nil Y. Ank.S. 63v.d.)

  İlave bilgi için tıklayınız...

  Selam ve dua ile...
  Sorularla İslamiyet


 3. Misafir
  Rüyamda amcamın hanımlar ilişkiye giriyorum ama cinsel organı erkek organına benziyor amaben zevk alıyorum bboşaltım galiba .bunu yorumlarmısınız

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar şeytani rüyalardır önemsenecek veya tabir edilecek bir rüya değildir. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba ben selma ben rüyamda tanımadığım bi bayanla yataktaydım ve pis şeyler yapıyoduk tam bi ilişki değildi ama ben kendimi erkek sanıyodum ve erkeklerin cinsel organı olur rüyamda yoktu o bayanın tenine dokunmak beni tiksindiriyordu zaten kusura bakmayın ama açıklayıcı bir cevap yazarsanız çok sevinirim internette aldatılma yaşıcaksın diye yazanlar var ne yapıcağımı bilemedim

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba Selma hanım. Bu rüyayı gören kişi güvendiği kimselerden düşmanlık görmeye, kendisine tuzak kurulmasına ve zarar görmesine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ben suna ,Rüyamda bir bayan ile cinsel ilişki yasiyorum sevişme bittikten sonra ayrıldığım sevgilim geliyor ona bu durumu izah ediyorum ama kendisi umursamıyor beni terk ediyor ..ne anlama geliyor?

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya elde edilecek çok büyük maddi imkanlara alamet eder. Dünya nimetlerinden bu kadar yaralanırken manevi dünyasındaki kötülükler rüya sahibinin hayatını olumsuz etkileyecektir. Bu hem maddi hemde ailevi manada haramlardan uzak durmak için bir uyarı kabul edilmelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
rüyada kadın kadına ilişkiye girmek,  ruyada kadin kadina iliskiye girmek,  ruyada kadinin kadinla iliskiye girmesi,  rüyada iki bayanın ilişkiye girmesi,  rüyada kadının kadınla ilişkiye girmesi,  rüyada iki kadının ilişkiye girmesi,  ruyada kadin kadinla iliskiye girmesi