+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cinin sarılması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada cinin sarılması

  Reklam
  Sual: Merhaba,
  Adım ..
  Rüyamda bir cin tarafından arkamdan sarıldım. İlk olarak yatağın sallanmasını deprem zannettim. Tekrar etti bu sefer olmayabilir dedim. beni yatakta yan çevirdiğini gördüm. sonra yataktan kalkıp yürümeye başladım. Mutfakta eşimi gördüm. Kendisine seslenmeye çalıştım ama sesim çıkmıyordu. Dualr ediyordum ama işe yaramıyordu. Bana birşeyler dediğini duydum ama anlamıyordum. Eşimin soyunursam gideceğini dediğini duydum. bende iç çamasırımı çıkardım. ama yine gitmiyordu. En son içimde bir boşvermişli ve huzur olarak tekrar yatağa döndüğümü hatırlıyorum. Ve uyandım bunların hepsini ben gerçek olmuş gibi hissetmiştim. Rüya olduğunu uyandığımda farkedebildim.

  Yorumlarınızı adresime iletebilir misiniz?

  Çok teşekkür ediyorum. Allah(c.c.) razı olsun. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Rüyada cinin sarılması


  Reklam  Cevap: bunlar sadece kabustan ibarettir. Yani kötü bir rüya

 3. Misafir
  Merhaba ben Gülsüm ;
  Dün gece telefonla uğraşırken bir anda uykuya daldim bir kaç dakka içinde vucüdumun tamamı arkamdan sarılan bişeyle titremeye başladı ilkten nolduğunu anlamadım sol tarafıma dönük yatıyodum ve 3 4 kez bana sımsıkı sarıldı bütün vucüdumu kitledi ben erkek arkadaşımın adını söyledim ve elimi alıp tuttu ben geldim burdayıö dedi saniyeler sonra farkedip dualar etmeye başladım bi kaç saniye daha tekrarlayıp gitti ve hemen ardından anneme seslendin bi kaç kez adımı seslenerek geldi anneme anlatmaya calıştım ama sesim cıkmadı ellerimi tekrar tuttu sıktı korkma burdayım dedi bu sefer de annem kılığında geldi kendime gelmem uzun zaman aldı ilk defa böyle bişey başıma geliyo lütfen bana mantıklı açıklamalar yaparmısın kafayı yemek üzeriyim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba Gülsüm kardeşim. Endişelenecek bir durum yoktur zaman zaman insan bu tür rüyalar görebilir. Uyumadan önce 7 defa ayetel kürsi oku ve böyle uyu Allah'ın izniyle tekrarı olmaz.

+ Yorum Gönder
ruyada cinin arkadan sarildigini gormek,  rüyada cinin sarılması,  ruyada cin sarılması