+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tavan akması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada tavan akması

  Reklam
  Yorum: Rüyada tavan akması isimli yazı www.Mumsema.com

  Mrblar. Annemin rüyası şöyle. Benim evime tavandan su damladigini görüyor. Farkli farkli bi cok yerden. Üzülüyormus, bana bişeyler getir altina koy diyormus. Ev berbat oldu diyip duruyordum diyor. Manasi nedir acaba?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada tavan akması


  Reklam  Merhabalar kardeşim. Genellikle bu rüyalar geçmişte yaşanan bazı tatsız olayların unutulmamasına ve hala acı çekmeye tabir edilir. Bazende uzun zaman unutulmayan eski acılar anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  İyi günler. Sık sık rüyamda dişlerimin avucuma döküldüğünü görüyorum ama hiç kanamiyor. Tek Tek kayb ediyorum etrafimda hiç kimse umursamıyor. Aynaya bakmaya gidene kadar rüyadan uyanamiyorum. Aynaya baktığımda ilk önce dişlerim yokmuş gibi görünüyor sonra yeniden var oluyor. Böyle korkarak uyanıyorum. Yorumlarsaniz. Teşekkür ederim

 4. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Ağrısız bir şekilde dişlerinin düşmesi hayırlıdır. Bu rüya beden sağlığına ve temizliğine önem verilmesinden, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmesinden sağlıklı olunduğuna yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  şiddetli bir yağmur yağıyordu tavandan içeri yağmur yağıyordu altına sūrahi bırakıyordum.

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bazı acıların hala geçmediğine ve evdekileri rahatsız ve tedirgin edecek ve canlarının sıkılmasına neden olacak olaylara tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
rüyada çatı akması,  rüyada çatının akması,  rüyada eve yağmur suyu girmesi,  rüyada tavandan yağmur suyu akması,  rüyada evin çatısının akması,  rüyada evin damının akması,  rüyada evin tavanından yağmur suyu akması