+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tavan akması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Yorum: Rüyada tavan akması

  Reklam
  Yorum: Rüyada tavan akması isimli yazı www.Mumsema.com

  Mrblar. Annemin rüyası şöyle. Benim evime tavandan su damladigini görüyor. Farkli farkli bi cok yerden. Üzülüyormus, bana bişeyler getir altina koy diyormus. Ev berbat oldu diyip duruyordum diyor. Manasi nedir acaba?

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada tavan akması


  Reklam  Merhabalar kardeşim. Genellikle bu rüyalar geçmişte yaşanan bazı tatsız olayların unutulmamasına ve hala acı çekmeye tabir edilir. Bazende uzun zaman unutulmayan eski acılar anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  İyi günler. Sık sık rüyamda dişlerimin avucuma döküldüğünü görüyorum ama hiç kanamiyor. Tek Tek kayb ediyorum etrafimda hiç kimse umursamıyor. Aynaya bakmaya gidene kadar rüyadan uyanamiyorum. Aynaya baktığımda ilk önce dişlerim yokmuş gibi görünüyor sonra yeniden var oluyor. Böyle korkarak uyanıyorum. Yorumlarsaniz. Teşekkür ederim

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Ağrısız bir şekilde dişlerinin düşmesi hayırlıdır. Bu rüya beden sağlığına ve temizliğine önem verilmesinden, dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmesinden sağlıklı olunduğuna yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  şiddetli bir yağmur yağıyordu tavandan içeri yağmur yağıyordu altına sūrahi bırakıyordum.

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bazı acıların hala geçmediğine ve evdekileri rahatsız ve tedirgin edecek ve canlarının sıkılmasına neden olacak olaylara tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  iyi günler ben rüyamda sabah ezanından gördüm.rüyamda mutfak tavanındann üzerime iğne şeklinde birşeyler düşüyor sonra mutfağın bir bölümünün tavanı yıkılıyor ve ıslak ben içimden üsttekinin borusu patlamış diyorum bu ne anlama geliyor

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  İyi günler. Bu rüya hoşuna gitmeyecek şeylerin meydana gelmesine ve bundan dolayı bazı ufak tefek sıkıntılarla karşılaşacağına alamet eden bir rüyadır. Bu rüyayı bir uyarı olarak da kabul edebilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 21
  Misafir
  kolay gelsin bu hoşuma gitmeyecek şeyleri biraz açmanız mümkünmü yani ailemle alakalı yoksa benle yada sağlıkla mı iş mi

  iyi günler kolay gelsin ben rüyamda tanımadığım bir kişi tarafından tarih verildi ve bu tarihte kötü şeyler olacak dikkat et dedi.

  kolay gelsin rüyamda adamın biri iş yerime geliyor ve bana bir tarih söylüyor ve bu tarihin benim için kötü olacağını söylüyor yanlız bu kişi art niyetli biriymiş bu adamdan ben korkuyorum ve kaçıyorum.bu rüya aklımdan hiç çıkmıyor anlamı nedir acaba?

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  - İnsanın hoşuna gitmeyecek olan şeylerin ne olduğunu biz bilemeyiz bunu ancak Allah bilir. Ayrıca bu sonuçta sadece bir rüyadır ve yorumu çıkar diye bir şey yoktur.

  - Rüyada verilen tarihlerin bir önemi yoktur. Bunlardan özel bir mana çıkarılamaz.

  - Rüyalarda verilen tarihlere takılmamak gerekir. Genellikle bunlar psikolojik açıdan yorumlanır ve önemli bir yorumları olmaz.

 11. 23
  Misafir
  Rüyamda oturdugumuz evin tavanindan su aktigini görüyorum yukarda islakliklar var koridora çıkıyorum halılar suda yuzuyor küçük bebeğim varmış ona bakıyorum onunda heryeri ıslanmış alip üstünü değişiyorum emzireyim diyorum ama süt gelmiyor Tekrar uyudum yine bebek gördüm rüyamı yirumlarsaniz sevinirim teşekkürler

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Yukarıda yaptığımız yorumlara benzer şekilde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı ve hala etkisinde kaldığı ve bir türlü izi silinmeyen bazı olaylara tabir edilir. Eksilik hissetmek ve üzülmek manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

rüyada çatı akması

rüyada çatının akması

rüyada eve yağmur suyu girmesi

rüyada evin çatısının akması

rüyada evin tavanından yağmur suyu akması

rüyada evin içine yağmur yağması

rüyada tavandan yağmur suyu akması