+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sofra üzerinde bol bol yemekler sarmalar ekmek araları yemekler görmek anlamı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada sofra üzerinde bol bol yemekler sarmalar ekmek araları yemekler görmek anlamı?

  Reklam
  Sual: Rüyada sofra üzerinde bol bol yemekler sarmalar ekmek araları yemekler ne anlama gelmektedir açıklar mısınız ? ? 2. İnanc
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada sofra üzerinde bol bol yemekler sarmalar ekmek araları yemekler görmek


  Reklam  Cevap: Rüyada sofra görmek, nimete, davete icabet etmeye ve refah icinde yasamaya, düsmana galip gelmeye isarettir. ondan yenen sey de tabirce muteber tutulur. sofra, kiymet ve rütbe icerisinde bir ganimettir. sofranin kaldirilmasi ganimetin bitmesidir. sofra, iyilik yapan cömert bir adamdir. rüyada sofra üzerinde oturdugunu gören kimse, iyi ve cömert bir adamla sohbet yapar. sofra üzerinde tertemiz yufkalar ve güzelyemekler bulundugunu görse, bu rüya dost ve arkada siannin, dostluk ve sevgilerinin cokluguna yufka ve yemegin azligi da onlann dostluklarinin azligina isarettir. her yufka bir dostluktur. sofra üzerinde bulunan bir veyaiki cesit yemek, rüya sahibi ve cocuklan icin riziktir. sofradan cokca yemesi, rüya sahibinin yedigi miktarda ömrünün uzun olmasina isarettir. sofranin kalktigini görmesi rüya sahibinin ömrünün tükenmesine isarettir. sofra üzerinde görülen kalabalik, coluk-cocugun cok olmasina, sofra üzerinde birbirine zit iki seyin bir araya gelmesi, harbe isarettir. sofra düsmanlarin birbirleriyle karsilastigi harp meydanidir. sofra dine ve müsavire de isarettir.

 3. Misafir
  Rüyamda leğenin içerisinde birbirine değip hiç karışmayan kısır ve dolmalar gördüm.

 4. arifselim
  Yönetici
  Hem kısır hemde dolma aynı manaya yorumlanır. İşlerin yoluna girmesine, maddi anlamda rahatlamaya ve bereketli bir döneme girmeye alamet eden hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder