+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz?

  Reklam
  Sual: Rüyamda 4 sene önce kaybettiğim babamı ilk ez gördüm. çok ama çok dar bir hastane odasında yatıyordu.yanına zorla geçebildim.ellerini tutup öptüm.beni görünce yeşil gözlerinden yaşlar boşaldı.çok kötü görünüyordu.yüzü is içindeydi.sanki soba borusu temizlemiş gibi.öptüğüm eli de mordu.güya serumdan morarmış..bana kızım ben çok sıkıntıdayım. çok zordayım dedi.Babam çok hayır hasenet seven biriydi.çok üzüldüm..kahroldum yani..annemi aradım..annem de onu rüyasında sık sık gördüğünü ama çok mutlu olduğunu söylediğini söyledi..anneme de buralar çok güzel..öyle rahat ki..demiş..şimdi bu rüyamın anlamı ne olabilir..ben 5 vakit namazımda babama dualar ettiğim gibi her Kuran okumamda da babamın ruhuna sevabını yoolarım..ben bir yerde yanlış mı yaptım acaba..Allah babamın ve ebediyete intikal eden tüm müslüman kardeşlerimizi affetsin..Rabbim son nefesimizde iman nasip etsin.. ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Allah rüyanızı hayırlı eylesin. Rüyada görülen ölmüş kimseler genellikle doğru bir işaret verirler. Rüyanızdan açıkça anlaşılan babanız için çokça dua etmek ve eğer başka sadaka ve hayır işleme imkanınız varsa bunları yapmaktır. Bu sizin açınızdan olması gereken durumdur. Anneniz içinse durum farklı olabilir. Her rüya gerçektir yüzde yüz doğrudur ve mutlaka ama mutlaka bir anlam çıkarılması gerekir diye de bir kaide yoktur. Allah'a emanet olun.

 3. 3
  Misafir
  ruyamda devamli ölmüş babannemi ve anneannemi görüyorum ne anlama gelir


 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada vefat eden babanne ve anneanneyi görmek hayırlıdır. Onlara dua etmeye ve mümkünse onlara bağışlanmak üzere hayru hasenat yapmaya işaret eder.

 5. 5
  Misafir
  Abi sabah ezanlarına kadar rüyamda babamla beraberdik beşimiz başındaydık vefat ettiği halinden daha zayıf ama ten bozulmamış bi kaç günü kalmış vefata hepımizle nasıl güzel konuşur bitlis te kış gelmiş dedi tv den hava durumunu dinliyordu.Üzerine benim yatak örtüsünü sonrada battaniye örtmüşüz çırılçıplaktı sana sırtını gösteriyordum bak abi bi deri bi kemik kalmış diyodum ama çok mutluydu

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyada görülen bu tür durumlar ölen kimselere dua etmek gerektiğine, ruhlarına hediye etmek üzere iyilikler işlenmesi gerektiğine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Ruyamda ölmûs ablami ciplak gördûm ama gene ölmustu erkek kardesim kucaklayip agliyordu ben ablamin basina yastik koydum

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada görülen ölü bir kimsenin çıplak olması hayırlıdır. Çıplak olduğunu görmek o kişinin günahlarından arındığına işaret eder. O kimseye yine de dua etmek ve onun şefaatine nail olmak için dua etmek güzel olur. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 9
  Misafir
  Ruyamda olmus nenemi bu dunyada tekrar oldugunu gordum biz bi dugune gitmeye hazirlanirken nenem hasta yataginda baktik olmus

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Böyle bir rüyayı gören kimsenin yanlış kararlar alacağına yorumlanır. Bazı sıkıntıları atlatamadan yeni sıkıntılarla karşılaşabileceğine işaret eder. Her rüyanın anlamı vardır ve yorum tam olarak doğrudur diye bir anlam vermek de yanlıştır.

 11. 11
  Misafir
  rüyamda ölmuş amcamın yasadıgınını söyleyen bır adlam ıkı bırde yok olup gerı yanıma geliyor bu ne anlama geliyor

 12. 12
  arifselim
  Yönetici
  Rüyanız sizin için hayırlıdır. Toplum içerisinde saygınlığa, başarıya ulaşmaya ve bol kazanca yorumlanmıştır. Ayrıca çevresindeki kimselerle iyi geçinmeye ve güzel ahlaka da işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu

rüyada ölmüş ablasını görmek

rüyada ölmüş birini hastanede görmek

rüyada aileden ölen birini görmek

rüyada aileden birinin öldüğünü görmek

rüyada ölmüş ablayı görmek

rüyada ölen ablasını görmek

ruyada olmus ablayi gormek