+ Yorum Gönder
16. Sayfa BirinciBirinci ... 1315161719 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. EFEKAAN
  Seyirci Üye

  Reklam
  rüyamda 5-6 kez ölmüş anneannemi gördüm 1 kez de dedemi gördüm bu ne anlama geliyor

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu şekilde rüyalar görmen hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişiye hiç ummadığı yerlerden yardımlar ulaşır ve üst üste nimetler elde eder. Ayrıca onlara dua etmeli ve kabirlerini ziyaret etmene alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba rüyamda iki sene önce ölmüş babaannemi gördüm bana konustugum cocuk için o senin kismetin dedi bunun anlamı nedir

  selamünaleyküm ben rüyamda iki sene önce ölmüş rahmetli babaannemi gördüm rüyamda bana konuştuğum çocuk için o senin kısmetin diyordu bunun anlamı nedir acaba

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Ölmüş kimseyi görmek çok hayırlıdır. Bu sana haber verdiği şey güzel bir haberdir ama buna kesin ve sahihtir diyemeyiz. En doğrusunu allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda ölmüş annemi hasta gördüm yatıyordu ve can çekişiyordu. Çok korkmustum ve annem ölüyor diye ağlarken birden tırnaklarimda kırmızı oje olduğunu gördüm.

 6. arifselim
  Yönetici
  Annene Allah rahmet eylesin. Bu rüya annenle ilgili değil seninle ilgili olarak yorumlanır. Onu hasta görmek ve parmağında kırmızı oje gören kişi bazı nahoş sözler duyabilir ve bu nedenle kendisini çok sıkıp, zor günler geçirebilir. Ayrıca bu gıybetini eden kişilerden alacağı ağırlık olarak tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyada annem ölmüş dedemi görmüş dedem hastalanmış hastaneye götürmek içim ambulans çağırmışlar dedem anneme demişki benimle sen gel demiş dayılarım gitmemiş dedemle birlikte annem gitmiş acaba rüyanın anlamı nedir cevaplarsanız çok sevnirim şimdiden çok teşekkür ederim

  Rüyada annem ölmüş babasını görmüş dedem rahatsızlaşmış ambulans gelmiş dedem anneme demişki benimle sen gel demiş annemde dedemle gitmiş dayımları yanında istememiş sadece annemi istemiş dedemi 2 ay önce kaynettik annem babasınj çok severdi acaba rüyatı yorumlarmısınız teşekkür ederim

  Rüyada annem ölmüş dedemi görmüş dedem hastalanmış hastaneye götürmek için ambulans çağırmışlar dedem anneme demişki benimle sen gel demiş annemde gitmiş dayılarım gitmemiş dedemle birlikte sadece annem gitmiş dedem öleli 2 ay oldu bşrde ben annemi bi kaç ay önce öleceği zmanı görmüştüm de benim arkadaşım rüyasında benim annemin öldüğünü görmüş tabi bi kaç ay oldu bu rüyayı göreli şimdiden teşekkür ederim

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya zaten yaşanmakta olan bir tatsız olayın biraz daha sürmesine ve huzurunun bozulmasına işaret eder. Bu çoğu kere onun için hayır duada bulunmaya ve kabrini ziyaret etmeye alamettir. Birinin öldüğünü görmek hayırlıdır ve uzun ömürle yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhabalar

  Eşimin ablası eşimi olu olarak gormuş yakın zamanda ölen bebeğimizide 10 11 yaşlarında ben arasım anneme söyle uzulmesin ben onunlayım dediğini gormuş bedir acaba tabiri rica etsem yorumlarmısınız.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Yaşayan birini ölmüş olarak hayırlıdır ve uzun ömre işarettir. Genellikle ölen bir bebeği de görmek hayırla yorumlanır. Onu özlemeye de işaret eder. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Bugün ruyamda olmus babanemi gordum ayni gercek gibiydi her seyi hissettim ben gecenlerde bi seye.kafami takmistim üzgündum sonra o gece iste babannemi.gördüm babaannemin 2 kolundada.melek.vardi bana dediki sakin uzulme aglama benim gitmem.gerekiyo dedi bende soktaydim.diyodum.ki.babaannem.olmustu.nasil.benle konusuyo dedim sonra kayboldu babaannem.bende.birden gece uyandim ama.ayni.gercek gibiydi nedir sizce.anlami

 12. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Bu gördüğün rüyanın manası senin onu çok özlediğine ve Allah'ın izniyle onun durumunun da iyi ve güzel olmasına yorumlanır. Ona dua etmeli ve imkanın varsa arada bir kabrini ziyaret etmelisin. Hakkıyla herşeyi bilen yalnız Allah'tır.

+ Yorum Gönder
16. Sayfa BirinciBirinci ... 1315161719 ... SonuncuSonuncu

r

r

r

r

r

r

ruyada olmus ablayi gormek