+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda ölen eşimi gördüm. Evimize gelmişti. Yatağına geçip uzandı, çorba istedi benden. Bende kalkıp çorba yaptım. Aklımdan da iyiki kıyafetlerinin hepsini dağıtmamış, yatağını bozmamışım diye geçirdim. Sonra gidip çorbanın hazır olduğunu söyledim, kalktı çorbasını içti. Bu ne demek acaba?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum kardeşim. Bu senin için de ve eşin için de çok hayırlıdır. Onu özlemene ve senin yanındaki değerine alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  3 yıl önce vefat eden abimi rüyamda gördüm. Ne olduğunu tam hatırlamıyorum fakat beraber abimin evine gittik yemek yiyicektik 24.06.2016 cuma günü ramazan ayında gördüm bu rüyayı abimi uzun zamanfır görmüyordum rüyamda. Daha sonra bir arkadadım beni merak ettiği için ona telefonumdan mesaj atıcaktım abimin evindeyim yemek yiyicez diye. Bi an aklım karıstı abimin öldüğü aklıma geldi sonra vazgectim mesaj atmaktan ve abimin yanına geçtim.

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet etsin. Genel manada hayırlı ve güzel bir rüyadır. Ayrıca bu rüya eve gelecek misafirlere ve kalabalık konuk ağırlamaya da delalettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  benim bi komsum bugun babami görmüş rüyasinda cok dusunceliymis ve komsuma kizim babanneni gordum burda demis gel birlikte iftar acalim demis sonra komsuma demiski senden bi ricam var eda sana emanet onlara goz kulak ol demis beni komsuma emanet etmis ve komsuma sen ektigini biceceksin sonun iy olacak sabret demis bu ne demek

 6. arifselim
  Yönetici
  Genel manada hayırlıdır. İlla olduğu gibi amel edilmesi gerekmez ama hayırlı olan şekli ile olması Allah'tan ümit edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyada amcamla kavga edip olmuş olan babamin mezarını bulamadim sonra bulunca ise kurumustu hersey ben 17 yıl önce bebeken babami kaybettim hiç görmedim allah aşkına bana yardım edin

 8. arifselim
  Yönetici
  Allah babana rahmet eylesin kardeşim. Bu rüyan hayırlı bir rüyadır. Baban için dua et ve kabrini de ziyaret etmeyi ihmal etme. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba şimdiden teşkür ederim, rüyamda ölmüş nenem bize gelmişti elinde beyaz bi tabak vardı ama tabağı boştu sonra bi baktım bizde oturuyor bi tabak önünde et yiyordu. tşkür

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüya hem sizin için hemde neneniz için çok hayırlıdır. Rahmet ve rızık manasına tabir edilir. Elbette hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 11. Misafir
  Rüyamda amcamla kavga edip ben doğduktan 3 ay sonra ölen babamın mezarına gidiyodum ve mezarı bulamıyodum buldugumda ise mezar kurumustu ve ben çok agliyodum çok korktum allah aşkına bana bişey soyleyin

 12. arifselim
  Yönetici
  Üst kısımda da cevapladığımız gibi bu rüya hayırlıdır ve olumsuz bir mana yoktur. Ama senin baban için bol bol dua etmene ve kabrini ziyaret etmene yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu

rüyada ölmüş ablasını görmek

rüyada ölmüş birini hastanede görmek

rüyada aileden ölen birini görmek

rüyada aileden birinin öldüğünü görmek

rüyada ölmüş ablayı görmek

rüyada ölen ablasını görmek

ruyada olmus ablayi gormek