+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kardeş ve anneyle cinsel ilişkiye girmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ayşe35
  Üye

  Rüyada kardeş ve anneyle cinsel ilişkiye girmek

  Reklam
  Sual: Sürekli bu tür rüyalar görüyrum. Kardeşimle ve ya annemle cinsi münesebet kurduğum rüyalar. Çok rahatsız ediyor beni, yatmadan dua da ediyorum.

  Allah razı olsun şimdiden. ? 2. İslam
  Kur'an Hadimi

  Cevap: Rüyamda kardeşimle ve annemle cinsi münasebette bulunuyordum


  Reklam  Cevap: Rüyada Zina Yapmak, Zina Yaptığını Görmek  Rüyada zina yapmak, zina ettiğini görmek, rüyada zina ile ilgili rüya tabirleri şu şekilde:
  Zina ettiğini görmek hainliğe yahut hırsızlık yapmaya;

  Tanınmayan fahişeyi görmek hayra;

  Tanınan bir fahişe ile zina etmek haram mala, hainlik ve hırsızlık yapmaya;

  Güzel bir kadınla zina etmek malını muhafazaya almaya,

  Tanıdığı birinin hanımıyla zina yaaptığını görmek, o kimsenin malından bir şey almaya,

  Salih, dindar ve alim olarak bilinen ve öyle de olan kimselerin zina yaptığını görmek yahut duymak, o kimselerin ilim öğrenmek için birine müracaat etmelerine ve ondan istifade görmelerine,

  Zina ettiğini görmek bazen hacca gitmeye,

  Bir erkekle kadını birlikte görmek, eşinin kendisinden bir şey istemesine,

  Genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmez bir yerde malını yitirmeye;

  eğer kendine had vurulmuş (ceza verilmiş ise) ilim ve dini bilgiler öğrenmesine, mal ve dünyalığa erişmeye;

  Bir yöneticinin kendine had vurulduğunu görmesi saltanatının pekişmesine,

  Ünlü bir fahişe ile zina yaptığını görmek fitne ve musibete düşmeye;

  Geneleve gittiğini görmek umumi tuvalette ihtiyacını gidermeye yahut çirkin bir ortamda bulunmaya,

  Geneleve (randevuevine) gittiğini ve oradan çıkamadığını görmek kısa zamanda vefat etmeye;

  Birinin eşiyle birlikte olduğunu, yanlarında kendi eşinin de bulunduğu halde buna ses çıkarmadığını görmek, birlikte olduğu o kimseyi (ya da onun eşini) kendi işlerine vekil tayin etmeye delalet eder.

  Rüyada zina etmek hainliğe işarettir. Bundan dolayı bir kimse zina ettiğini görse, hainlik eder. Rüyada zina etmek hırsızlığa işarettir.Bir kimse rüyada zina eden bir kadının kendisine yöneldiğini ve nefsinden arzusunu istediğini görse o kimse haram mala nail olur.Güzel ve genç bir kadınla zina ettiğini gören kimse malını, muhafaza edilecek bir yere koyar. Bir kimse tanıdığı birisinin hanımı ile zina ettiğini görse, o kimsenin malından birşey alır. Rüyada zina ettiğini gören kimsehacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadının olduğunu görse, o kadının kocasından dünyalık talep eder. Bir kimse rüyada genç bir kadınla oynaştığını görse, görünmez bir yerde malını kaybeder.Zina eden bir kadınla zina ettiğini gören kimse, şer ve fitneye düşer. Bir kimse başkasının hanımı ile gecelediğini, halbuki kendi hanımı da onlar ile beraber bulunduğunu ve bu durumu men eden bir şey söylemediğini görse, kocası o kimseyi evinin işleri için vekil tayin eder.

  Bir önceki yazımız olan Rüyada Çocuk ve Çocuklar Görmek başlıklı makalemizde Rüya Tabirleri, rüyada bebek görmek ve rüyada çocuk görmek konuları hakkında bilgiler verilmektedir.

+ Yorum Gönder
rüyamda annemle seviştim,  annemle seviştim,  rüyada annenle zina yapmak,  rüyamda annemle birlikte oldum,  annemle sevistim,  rüyada kardeşimle sevişmek,  oğlumla seviştim