+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada hilal ye yıldızı yan yana görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada hilal ye yıldızı yan yana görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: rüyamda hilal ve yıldız yan yan bayrağımızdaki gibi değil ay yukarda yıldız aşağıda yan yana değil ama çok yakın birbirine. Küçük bir kız var yanımda yeğenim kayra bak kayra ay yıldız diyorum sonra arapça yazıları fark ediyorum gökyüzünde. hilal yazıyor arapça ikinci kelime sad la başlıyor ama okuyamadan ben yere düşüuorlar şok oluyoru düştükleri yeri bulmaya koşuyorum kayra ile sonra uyandım . Hayırdır inşallah!! Etkiledi rüya beni.. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada hilal ye yıldızı yan yana görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Cevap: Ay ve yıldızı bir arada görmek hayırlıdır. Genellikle hayırlara, iyi ve güzel işlere, güzel ahlak sahibi olmak gibi güzel anlamları vardır. Allah'u tealadan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda hilal ve yıldızı yan yana gördüm hava çok kapaliydi ama ay ve yıldız çok parlakti biraz uzakta bi yıldız daha vardı oda çok parlakti ayrıca hafiften de kar yagiyodu

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyan şifa, huzur ve mutluluk bulmaya işarettir. Rüya sahibinin yaşam koşullarının, maddi imkanlarının, sahip olduğu mal varlığının ve kariyerinin yükseleceği anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda eski parkelerin üzerinde sarımtrak ay ve yıldız gördüm ve gökte değil yerde olmalarına çok sinirlendim yorumu ne olabilir sizce

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır. Zafer ve galibiyet anlamlarına gelir. Kişi için değerlere ve mukaddesata saygı göstermek anlamındadır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Tümay
  Üye
  Selamın aleyküm Arif bey.. Geçen gece gerçeğe yakın içimi tuhaf eden bir rüya gördüm. Yedi senelik dost dediğim can dediğim bir erkek arkadaşım var. Rüyamdan önce darılmıştı bana aslında sebepsizce. Rüyamda kendimi uyurken gördüm yanıma biri gelip yatıyor o kişinin arkadaşım olduğunu hissediyorum rüyada konuşma hiç yok sadece düşüncelerime düşenler var. Ve o düşüncelim de gitmek istediğini ama gidemediğini işitiyorum ben uyanmadan gitmek niyetindeymiş bunu hissediyorum ve uyansam da uyuyor numarası yapıyorum. Sonra dönüp ona sarılıyorum . Elşnde telefon ses kaydına alıyor içimden neden acaba kayıt yapıyor diyorum. Düşüncelerime onun sesi geliyor .. Nefesini her daim dinlemek istiyorum sen yanımda olmasanda yanımda hissetmek istiyorum diyor.. Sonra uyanıyorum .. Uyandığımda içim bir tuhaf oldu gerçek gibi bir huzur vardı.. Hayr mı şer mi manası nedir hocam..

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyan hayırlıdır. Yaşadıklarının etkisinde kaldığın için de görmüş olabilirsin. Ayrıca bu bu rüya arzuların gerçekleşmesine, mutluluğa ve nimetlerin çokluğuna işarettir. Rüyada erkek arkadaşını gören kişi yakın zamanda evlenir ve istediği yaşama kavuşur şeklinde tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba ben rüyamda gökyüzünde ateş kırmızısı şeklinde büyük bir hilal ve yanın da yıldız gördüm. Tıpkı bayrağımızın üstündeki gibi.Kızıma dedim ki rüyamda: ay yıldız oluşumu var bugün gel bakalım dedim. Kızım küçük 5 yaşında birlikte izledik. Sanki akşam oluyo gibi alacakaranlıktı. Ama ay ve yıldız çok güzel görünüyordu.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. bu çok özel ve hayırlı olarak yorumlanır. Aile ve çevresindekilere iyiliği dokunmasına, doğru ve güzel huylu olan ve yaptığı güzel amelleri ile ön plana çıkan kimseye tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Hilal ve yıldızı yan yana gördüm. hava karanlıktı galiba. Biraz korktum rüyada. Hilal ve yıldız havada parliyordu yan yana

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya, menfaat ve hayır görmeye, hastalıktan şifa bulmaya ve dertleri varsa bunlardan kurtulmaya alamet eder. Korkmak ise emniyet ve güven olarak yorumlanmıştır. En doğrusunu elbette sadece Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
rüyada hilal ve yıldız görmek,  ruyada ay yildiz gormek,  rüyada ay ve yıldız görmek,  rüyada ayla güneşi yanyana görmek,  rüyada ayyıldız görmek,  rüyada ay ve yıldızı yanyana görmek,  rüyada hilal yıldız görmek