+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüya yorumunu kimler yapar? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Misafir

  Yorum: Rüya yorumunu kimler yapar?

  Reklam
  Yorum: Rüya yorumunu kimler yapar? isimli konu Mumsema.com
  Ben bekarım ama rüyamda sürekli olarak hamile oldugumu görüyorum. Rüyamda kahve içiyorum sürekli kahve içiyorum sonra karnımda gerilme ve agrıma oluyor. Hamile oldugumu hatırlıyorum neden yaptım zarar veriyorum diye içimden geçiriyorum sancılanıyorum. Bundan önceki rüyam iste hamile bi bayan karşımda kaç aylık diye soruyorum üç aylık diyor benim ki kaç aylık bilmiyorum sizce kaç aylık diye soruyorum beş aylık gibi diyor elimi karnıma götürüyorum kayboluyor ama kadının karnı hala vardı

 2. 26
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüya yorumunu kimler yapar?


  Reklam  Rüyasında hamile olduğunu gören bekar kızlar için hayırla yorumlanır. Bu rüya kısa bir zamanda evlenmeye ve kısmetinin açık olmasına işarettir. Bu rüyadaki sıkıntılar gerçek hayatta da bu sürecin sıkıntılı olabileceği anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 27
  Misafir
  Rüyamda eşimin bana şu cesetleri kaldır dedi bende yanlarına vardığımda biri erkek diğeri erkek çocuğu iki olu vardı ama acayip kokuyolardi ben migren bilinip eşime kaldiramiycam deyip oradan uzaklaşmak isterken migde bulantısı ile uyandım uyanincada hale oguruyodum

 4. 28
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya insanın hoşuna gitmeyecek haberler almasına yorumlanır. Planlarının bozulacağı ve hayal kırıklıkları yaşayacağı manasında yorumlanmıştır. Bir çok kere de ölü hayırla da tabir edilir siz Allah'tan hayırlısını dileyin. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

 5. 29
  Misafir
  Ölünün kokusundan midesi bulanmak
  Rüyamda ölünün koltuğunu gördüm migdem bulandı kalktığımda da aynı migde bulantısı vardi

 6. 30
  arifselim
  Yönetici
  Ölü kokusundan mide bulanmasının yorumu alınacak olan kötü haberler olarak açıklanmıştır. Rüyalarda her zaman hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

 7. 31
  Misafir
  Merhaba benim ismim umut 20 yasindayim uzatmadan hemen konuya giriyorum ruyamda anaannem delirmis gibiydi birden ustume atladi elinde bicak oldugunu gordum annemde anaannem arkasinda elindeki bicagi tutuyodu birden kactim kendimi odaya kitledim kapinin altindaki bosluktan anaannem kizima iyi bakicaksin diyerek bana bagiriyordu lutfen ruyami yorumlarmisiniz daha detaylida anlatabilirim simdiden tesekkurler

 8. 32
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu korkutucu gib gelse de aslında hayırlı bir rüyadır. Bir kişi rüyasında deli bir kişinin kendisine saldırdığını görürse işleri artacak, sıkıntısı ve dertleri son bulacak, malı ve kazancı da çoğalacak demektir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 33
  Misafir
  Mardin köyleri gibi bir yerde yaşlı bir adam ve dindar diye hatırlıyorum. Birlikte Anayola giderken yüksek bir yerden çıkması için yardım ediyorum ve bu yaşlı adama hep yardım etmeyi istiyorum.

 10. 34
  arifselim
  Yönetici
  Böyle bir rüya hayırlı ve güzel manaya işaret eder. Rüya sahibi, hayatından hayır görecek, yaşlılığında eğilmeyecek, kamburu çıkmayacak, orası burası ağrımayacak diye tabir edilir. Elbette herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. 35
  Misafir
  Gerçek hayatta çok sevdiğim eski sevgilim bir bahaneyle benden çok çok kötü bir şekilde ayrıldı ve ayrıldıktan sonra yalanlarını öğrendim kandırılmısım. Dün gece rüyamda eski sevgilim beni terkediyor aynı evde yaşıyoruz evi terkediyor ama ben hamileyim ve karnım çok şiş babam dede olcam diye seviniyor Doğuma giriyorum kız bebek doğuyor ve aynı babasına benziyor ama babası onu görmüyor bile terkettiği için. Eski sevgiliden hamile kalıp kız doğurmak neye yorumlanır acaba ?

 12. 36
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya senin için hayırla işarettir. Geçmişi unutarak kendine yeni bir sayfa açmaya, geçmişinden güzel ve ömür boyu sürecek ibretler almaya alamet eder. Güzel ve mutlu günlerin bir habercisidir. Elbette herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu