+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüya yorumunu kimler yapar? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüya yorumunu kimler yapar?

  Reklam
  Yorum: Rüya yorumunu kimler yapar? isimli konu Mumsema.com
  Ben bekarım ama rüyamda sürekli olarak hamile oldugumu görüyorum. Rüyamda kahve içiyorum sürekli kahve içiyorum sonra karnımda gerilme ve agrıma oluyor. Hamile oldugumu hatırlıyorum neden yaptım zarar veriyorum diye içimden geçiriyorum sancılanıyorum. Bundan önceki rüyam iste hamile bi bayan karşımda kaç aylık diye soruyorum üç aylık diyor benim ki kaç aylık bilmiyorum sizce kaç aylık diye soruyorum beş aylık gibi diyor elimi karnıma götürüyorum kayboluyor ama kadının karnı hala vardı

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüya yorumunu kimler yapar?


  Reklam  Rüyasında hamile olduğunu gören bekar kızlar için hayırla yorumlanır. Bu rüya kısa bir zamanda evlenmeye ve kısmetinin açık olmasına işarettir. Bu rüyadaki sıkıntılar gerçek hayatta da bu sürecin sıkıntılı olabileceği anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda eşimin bana şu cesetleri kaldır dedi bende yanlarına vardığımda biri erkek diğeri erkek çocuğu iki olu vardı ama acayip kokuyolardi ben migren bilinip eşime kaldiramiycam deyip oradan uzaklaşmak isterken migde bulantısı ile uyandım uyanincada hale oguruyodum

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya insanın hoşuna gitmeyecek haberler almasına yorumlanır. Planlarının bozulacağı ve hayal kırıklıkları yaşayacağı manasında yorumlanmıştır. Bir çok kere de ölü hayırla da tabir edilir siz Allah'tan hayırlısını dileyin. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Ölünün kokusundan midesi bulanmak
  Rüyamda ölünün koltuğunu gördüm migdem bulandı kalktığımda da aynı migde bulantısı vardi

 6. arifselim
  Yönetici
  Ölü kokusundan mide bulanmasının yorumu alınacak olan kötü haberler olarak açıklanmıştır. Rüyalarda her zaman hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23