+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada insanları kıblenin tersine doğru namaz kılarken görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada insanları kıblenin tersine doğru namaz kılarken görmek

  Reklam
  Yorum: Rüyada insanları kıblenin tersine doğru namaz kılarken görmek isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda taşlı bir yolda seccademi serip namaz kılıyorum. Secdeye gittikçe Taşlar dizime batıyor ama tamamliyorum. Arkada olan bir kisi de yanlış tarafa namaz kılıyor ona kibleyi gösteriyorum. Yanimdan birileri geçiyor arkalarında da tavşan ile kedi onlardan yemek almak için uğraşıyorlar iclerindeen biri kediye havuç atiyor kedi de tavsani yakalamak için o havucu kullanıyor ama yakalayamiyor. Kedi başka bir seyin cigerini yiyordu.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada insanları kıblenin tersine doğru namaz kılarken görmek


  Reklam  Namaz kılmak ve bu uğurda sabırlı olmak, sadakat ve dürüstlüğe işarettir. En doğru tabir aslında hangi namaz kılıyorsa ona göre daha açık bir yorum yapılabilir. Kıblenin tersine doğru namaz kılmak ise, hak yoldan sapmak anlamında tabir edilir. Çevrende olan olaylara karşı sorumluluklarını yerine getirmek manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
rüyada kıblenin tersine namaz kılmak,  rüyada kıbleye ters namaz kılmak,  rüyada kıbleye ters durmak,  rüyada ters namaz kılmak,  rüyada ters kıblede namaz kılmak,  rüyada seccadeyi ters sermek,  rüyada namazı ters yönde kılmak