+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada insanları kıblenin tersine doğru namaz kılarken görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: ayrıldıgım ama hala çok sevdiyim adamınRüyada kıblenin soluna doğru namaz kılarken görmek

  Reklam
  Cevap: ayrıldıgım ama hala çok sevdiyim adamınRüyada kıblenin soluna doğru namaz kılarken görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Benimde rüyam da çok tuhaftı. Çok kalabalık bir grup halinde yürüyorduk. Sonra ikiye bölündük ve iki ayrı camiye girdik. Cami çok büyüktü. Belli bir kısma kadar kıble yönü aynıydı ama benim kıldığım taraftaki kıble yönü farklıydı. Yani cami halılarında bir problem vardı aslında. Ben ve yanımdaki 2 kişi kıblenin tam 90 derece sağına doğru namaz kılıyorduk.
  Rüyada kıbleden başka tarafa namaz kılmakla ilgili bir iki şey okudum. Dinden çıkmak vb şeyler yazıyor. Çok korktum buraya yazayım dedim. Yorumlarsanız sevinirim.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum kardeşim. Evet bu tür rüyalar için rüya tabircileri sapmak ve yanlış yollara düşmek şekilde yorumlamışlardır. Ancak şunuda bilmek lazımdır ki bu tarz rüyalar bizler için Allah tarafından birer ikazdır uyarıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  rüyamda bi kadın evimize gelmişti kıblenin tersine namaz kılmaya başladı uayrdım selam verip bitirdi gülümsedi teşekkür eder gibi baktı yönünü düzeltti ve yine namaz kılmaya başladı bu ne demek lütfen cevap verin

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum rüyada kıblenin tersine namaz kılmak doğru yoldan ayrılmaya işaret eder. Sizin uyarınız ise sizin için hayırlıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun aleykum ben ruyamda kucuk kayinimin namazin ustunde tersinden namaz kildigini ve ayni zamanda kilarken yanindaki cocularla konusuyordu sizde bu ruyam neye adalettir

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya doğruluktan ve haktan sapmak şeklinde tabir edilmiştir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyamda siyah bi yilandan kaciodum kabir yilaniymis beni takip edio sonra ondan kurtuluyorum ikindi namazi kiliyorum bati yonune dogru ben onu yatsi saniyorum ilk farzdan sonra daha kilmaya calisirken ikindi oldugunu hatrlayip namazin duasini yapip bitiriyorum

 8. arifselim
  Yönetici
  Yılan günaha ve kıbleden başka yöne doğru namaz kılmak ise hatalı görüş ve yollara sapmaya işarettir. Bu sana bir ikazdır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ben kadir gecesi kapandım ve ailemden razı olmayanlar vardı.dün kuzenim bizde kapanmak dinde yok açılmalısın gibi şeyler söyledi vende açılmayacağımı kapanmanın dinimizde ergenliğe giren her bayana emredildiğini açıkladım bu gece rüyamdada damdaydım kimse yoktu ayna aldım elime ve arkamda birsürü insanın güney batı yönünde namaz kılıp ibadet ettiğini gördüm çok korktum onları uyarmak istedim kimi sakallı kimi sakalsız genç yaşlı birsürü erkek vardı hepsi krem rengi biraz kirli kıyafetler giyinmişti napacağımı bilemedim sonrada uyandım .İnşaAllah kötü değildir.Yorumlar mısınız .Şimdiden Allah razı olsun

 10. arifselim
  Yönetici
  Allah seni tesettüründe ve bütün ibadetlerinde daim kılsın Allah mübarek kılsın kardeşim. Bütün dünyadaki insanlar karşında olsa ama Allah senin yanında olsa bu sana yeter bunu unutma.

  Rüyana gelince bu da senin için hayırlıdır. Senin çevrende ve hatta çok yakınlarında bir çok kimsenin batıl yollarda ve günahlar içerisinde olduğuna açık bir işarettir. Senden kendini koruman gerektiğine tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda bi erkek arkadasim, babasi ve benim babam namaz kiliyordu.Ama yanyana deil.sanki ortada birşey vardı ve etrafında yuvarlak oluşturmuşlardı.Acaba ne anlama geliyor olabilir ?

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanda bu şekilde namazlarını kılıyor olsalar bile onlar için hayırlıdır. Namazı kıbleye doğru kılmamak ise hayırlı değildir ve yanlış yollara sapmak manasına işaret eder. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
rüyada kıblenin tersine namaz kılmak,  rüyada kıbleye ters namaz kılmak,  rüyada kıbleye ters durmak,  rüyada ters namaz kılmak,  rüyada ters kıblede namaz kılmak,  rüyada seccadeyi ters sermek,  rüyada namazı ters yönde kılmak