+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?
  Rüyamda sevgilimin babasını gördüm mezardan cıkarmıs evin içinde döndürüyolardı bende sevgilime kızıyodum napıyosun diye oda bana dediki ölümü hatırlamak için bunu yapıyoruz diye bende babanın Şuan kemikleri sızlıyo sizin gibi evlatları olduğu için yazıklar olsun dedim ve uyandım ne anlama geliyor cevaplayabilirmisiniz

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?


  Reklam  Bu rüya gören kişinin durumuna göre ancak doğru bir şekilde yorumlanabilir. Durumu bilinmeden bizim yapacağımız tabirin pek bir önemi yoktur. Genel olarak kişinin ruh haline göre olumlu yada olumsuz manada yorumlanır.

 3. Misafir
  Rüyamda ölmüş babami çıkarıyoruz bir süre oturup hasret gidiyoruz doyasıya öpüp kokluyurum elleri çok şişmiş süreki ellerini sevip öpüyorum sonra zaman doluyo geri gidio

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah babana rahmet eylesin. Bu rüyan en açık tabiri ile onu çok özlediğine ve hala unutmadığına alamet eden bir rüyadır. Ona dua etmelisin ve kabrini de ziyaret etmelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. Misafir
  Selamün Aleyküm hocam rüyamda ölmüş dedem mezardan şu an hayatta olan ninem ile beraber çıkıp benim yanıma geldiler.O sırada yanımda kuzenim de vardı dedem bizi gezdirdi ben ise mezarını merak ettim ama oraya götürmedi bizi.Cevaplarsanız makbule geçer hocam saygılar.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyanın ilk yorumu size uzaktan veya beklediğiniz bir misafirinizin gelmesidir. Diğer yorumu ise, onu özlemeye ve ona bol bol dua etmek manasına işarettir. İmkanınız varsa kabrini ziyaret edin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
rüyada ölüyü mezardan çıkarmak,  rüyada mezardan ölüyü çıkarmak,  rüyada mezardan birini çıkarmak,  rüyada mezardan ölü çıkarmak,  rüyada ölmüş birini mezardan çıkarmak,  rüyada birini mezardan çıkarmak,  ruyada oluyu mezardan cikarmak