+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada nur yüzlü kadının uyarısı ve deniz yolcuğu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada nur yüzlü kadının uyarısı ve deniz yolcuğu

  Reklam
  Sual: Benim ilk rüyamda, okuldan bir erkek arkadaşımı ve annesini gördüm. Bu arkadaşım rüyamda bana mektup veriyordu ve beni seviyordu. Fakat onun nur yüzlü annesi ise ''Kızım sakın ona yaklaşma. Ondan uzak dur'' diye beni uyarıyordu. Sizce bunun anlamı nedir?
  Bir başka rüyamda ise kardeşimle birlikte bir teknede bulunuyorduk ve deniz yolculuğuna çıkıyorduk. Sonuçta İstanbul boğazına varıyorduk fakat eve geri döndüğümüzde ben tekrar aynı yolculuğa çıkmak istiyordum. ve tekneye tekrar bindiğimizde yolculuğun yarısında uyanıyordum. Bu rüyalarımı cevaplandırırsanız sevirim. Özellikle ilk rüyamı, çünkü gerçekten çok etkilendim. Şimdiden teşekkürler... ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada nur yüzlü kadının uyarısı ve deniz yolcuğu


  Reklam  Cevap: Merhaba. Bu ilk rüyanız sizin hayırlı ve güzel bir uyarıdır. Bu rüya alacağınız ve çoktan beklediğiniz müjdeli haberlere yorumlanır. Diğer rüya ise, dünyevi olarak her türlü iyilik, güzellik ve hayırlara işaret olmasına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada nur yüzlü kadın görmek