+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada dişinin kırıldığını görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Yorum: Rüyada dişinin kırıldığını görmek

  Reklam
  Yorum: Rüyada dişinin kırıldığını görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyamda arka üst azı dişim çürümüş ve yarısı kırılımış düşmüştü. Sonra ben o dişimi alıyorum yerden büyük bi parçaydı ve dişe benzemiyordu. Aynadan gidip dişime bakıyorum kum gibi ufalanmış dişim ve kanlı gibiydi. Gidip ağzımı yıkıyorum fırçalıyorum temizlensin diye tükürünce ufalanmış diş parçaları çıkıyo ağzımdan

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada dişinin kırıldığını görmek


  Reklam  Rüyanda çürümüş olan dişinin düşmesi çok hayırlıdır. Bu rüya üzüntülerinin ve borçlarının biteceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Merhaba rüyamda alt çenemde ki dört dişimden 1 tanesi kırılıp avucuma düşüyordu ağizım kan içinde kalıyordu

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada diş kırılması ve kanaması, çok sert yaşanacağı düşünülen maddi ve manevi bir sorunun herhangi bir sıkıntı yaratmadan ortadan kalkacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Merhaba, rüyamda sol öndişimin yanındaki dişim önce sallanmaya kanamaya başlıyor sonra dikine kırıldığını görüyorum ama düşmüyor yerinde sallanmaya kanamaya devam ediyor diğer dişlerim beyaz temziz gayet güzel. Rüyanın anlamı nedir? Ayrıca iş konusunda istihareye yattığım gece gördüm bu rüyayı bununla alakalı bir durum olanilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya zaten iş ve maddi açıdan çok hayırlı bir rüyadır. Eğer iş için istihare gecesinde görülmüşse bu rüya istihare açısından da olumlu ve hayırlı manalara işaret. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  mrb rüyamda sağ arka dıslerimden birinin eti kaşınıyo ve ben onu dilimle oynayarak disimi kınıyorum ve tukuruyorum didim beyaz ve şeffafti ayrıca kökü kalmıştı şimdiden teşekkür ederim

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu dişin bu şekilde görülmesi işiteceğin üzüntülü bir haber anlamındadır. Dilin ise sana bir ikaz anlamındadır. Genellikle bu söylenmemesi gereken sözleri söylemeye işarettir. Bunları bir ikaz olarak kabul edebilirsin. Allah herşeyi hakkıyla bilendir.

 9. 21
  Misafir
  Mrb lar rüyamda sağ üst çenemde arka azı dişimin birden avucumun içine düştüğünü görüyordum hatta bekliyordum dilimlle dokundugum da bir parça Daha çıkıyor du kırılan diş parçası çok çürüktü ve kök olarak kırılan diş parçası ise çok yumuşak ve biraz çürük tü ben bunu amcama gosteriyordum ve sürekli ağlayan 10 yaşlarında bir kız çocuğu vardı yanımda ben o kadar soruyordu m neden ağladığını bana birsey söylemiyor du lütfen cvp çok korktum tabirleri görünce tşk ler...

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu çok hayırlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kendisine ayak bağı ve dert olan sorunlarından kurtulacağına, kendisini başarıya ve mutluluğa götürecek yolların önünün açılmasına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. 23
  Misafir
  İyi günler rüyamda yanlışlıkla ağzıma bir madde alıyorum ve bu madde (katı birşeydi sakız kıvamında) yüzey temizleyici oluyor annem hemen çıkar yoksa dişine zarar verir diyor çıkarıp yıkıyorum ağzımı ama ön iki dişim gittikçe zayıflıyor en sonunda ikisi de kökten bütün halde düşüyor sonra yerine yerleştirmeye çalışıyorum yine düşüyor en son haliyle baktığımda ağız içime üst damağımında ön taraftan yarıldığını görüyorum düzeltilir diye düşünüyorum hatta sanki diğer üst dişlerimden de düşen oluyordu galiba rüyanın hemen ardından da uyandım yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  İyi günler, Tedbirli olunmadığı için iş ve maddi açıdan ortaya çıkacak olan sorunlara alamet eder. Bazende bu şekilde görülen rüya, kendisini ve bilgisi bir işe yeterli görmemeye ve bu yüzden geride kalmaya alamettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

rüyada diş kırılması

rüyada dişinin kırıldığını görmek

rüyada dişin kırıldığını görmek

rüyada dişin kırılmasıruyada disinin kirildigini gormekruyada dis kirilmasirüyada dişinin kırılması