+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare rüyayı o gece 2 kez gördüm ve buna hareket etmeye başladım acaba doğrumu yani gördüysem eğer olacaktır değil mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstihare rüyayı o gece 2 kez gördüm ve buna hareket etmeye başladım acaba doğrumu yani gördüysem eğer olacaktır değil mi?

  Reklam
  Sual: meraba ben istihare nemezını önceden de duymuştum geçenlerde bu namazı kılıp uyudum öğrenmek istediğim de sevdiğim kişiyle evlenip evlenmeyeceğimdi ve evlendiğimi gördüm. benim sormak istediğim ise ben bu rüyayı o gece 2 kez gördüm ve buna hareket etmeye başladım acaba doğrumu yani gördüysem eğer olacaktır değil mi?? cevaplarsanız çok sevinirim allah razı olsun şimdiden.. ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: istihare rüyayı o gece 2 kez gördüm ve buna hareket etmeye başladım acaba doğr


  Reklam  Cevap:
  meraba ben istihare nemezını önceden de duymuştum geçenlerde bu namazı kılıp uyudum öğrenmek istediğim de sevdiğim kişiyle evlenip evlenmeyeceğimdi ve evlendiğimi gördüm. benim sormak istediğim ise ben bu rüyayı o gece 2 kez gördüm ve buna hareket etmeye başladım acaba doğrumu yani gördüysem eğer olacaktır değil mi?? cevaplarsanız çok sevinirim allah razı olsun şimdiden..

  merhaba kardesim,

  öncelikle rabbim hakkinizda hayirlisini versin..

  bu makaleyi okumanizi tavsiye ederim..

  http://www.mumsema.com/dini-guzel-ya...ormulu-3i.html

  istihareye gelince icinize sindigi ise bu rüya yani icinizde bir huzur ve rahatlik vermisse o rüya gecerlidir, ama eger iciniz tatmin olmamissa tekrar yatmaniza tavsiye ederim..


  dua ile..


+ Yorum Gönder