+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kesik bacak görmenin yorumu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu

  Reklam
  Cevap: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda bir kazanın içinde pişmiş kemikli etleri bana yemem için annemler veriyor. Etlerden biri konuşuyor, hatta ağlıyor onu yememem için sürekli çünkü dizden itibaren bir bacak bu. Bnde sürekli onu yemiyceğme dair telkin ediyorum. En son sıra ona geldiğind onunla oynuyorum, yiycek gbi yapıyorum onun kendisi için savaşmasını izliyorum, hareket ediyor, ayağa kalkıp bana iğneler batırıyor ama devam ediyorum. Yorumunuz nedir çok merak ediyorum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu


  Reklam  Genelde psikolojik manada yorumlanır. Yakın bir zamanda üzülmeye veya görülecek zarara işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda esimin ayaklari valizde buz gibi suyun icinde diger kutuda da alcidan yapilmus ayak seklinde alci var ama esimin ayaklari normal diruyo biseyde demedi bana dize kadardi sanirim ayaklar buz gibi suyun icinde .(bu arada esim yurtdisinda calisiyir 3senedir gidio geliyor)

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya senin için sürekli kötü bir şey olacakmış hissi içerisinde olduğuna ve endişeli olduğuna delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda annemin kangren olmuş kolu ve bacağının tekini kesik olarak gördüm kangren olup kesilen kolunu ve bacağını da kestikten sonra bir halka geçirip kesilen yerlere takmışlardı ve organlarını o halde kullanabiliyordu

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genellikle gören kişi için keder ve üzüntü olarak yorumlanır. Ayrıca rüya sahibi bir takım sağlık sorunları yaşayacak ve bazı işleri sarpa saracak demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyada 4 aylik bebegimin 2 kolu ve bir bacaginin yok oldugnu gordum tek bacagiyla yurumeye calisiodu kayinvalideme nie boyle oldu diorum oda boyle olmasi gerekiomus dio cok etkiledi beni anlami nedir acaba bu

 8. arifselim
  Yönetici
  Bebek için endişelenecek bir rüya değildir. Tam aksine Branşında ve işinde uzmanlaşmaya, yeteneklerini geliştirmeye, daha fazla okumaya, daha fazla gezmeye, görmeye, bu sayede ilim irfan sahibi olmaya ve bilge kimliğine kavuşmaya yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda ölmüş babamı gördüm.hastanedeymiş ve hastalığından dolayı bacağı dizden kesiliyordu.acaba ne anlama geliyor.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya, bacağı kesilen kişinin çok güvendiği ve yardım etmesini umut ettiği kimselerin onu terketmesine işaret eder. Ona bol bol dua edin ve kabrini de ziyaret edin. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda küçük kuzenimin bi bacaklarının bir enkazda kaldığını ve kendimin çektiğini gördüm. Çektiğimde iki bacağı yoktu ve yapısal olarak farklıydı. Hiç canı yanmıyordu ben taşıyordum ama görünce ben kötü oluyordum. Her yere ben taşıyordum.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya senin için problemli bazı ilişkilerinin olduğuna yorumlanır. Maddi anlamda ise göreceğin destekle bir çok sıkıntını aşacağına yorumlanır. Allah'tan hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

rüyada kesik bacak görmek

rüyada kopmuş bacak görmek

rüyada kesik ayak görmek

rüyada kopmuş ayak görmek

rüyada kesilmiş bacak görmekrüyada kesik bacakrüyada protez bacak görmek