+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada doğum yaptığını görmek ne demek? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada doğum yaptığını görmek ne demek?

  Reklam
  Sual: Rüyada doğum yaptığını görmek ne demek?? Bir kişinin rüyasında doğum yapması ne anlama gelmektedir açıklar mısınız ? ? 2. imam
  Üye

  Cevap: rüyada doğum yaptığını görmek ne demek??


  Reklam  Cevap: RÜYADA DOĞURMAK, DOĞRULMANIN TABİRİ
  DOĞUM TABİRİ

  Hamile bir kadın rüyada erkek bir çocuk doğurduğunu görse, o kadın bir kız çocuk doğurur. Kız çocuk doğurduğunu görse erkek bir çocuk doğurur. Kız çocuğu yorumcuya üzüntüden kurtulmaya, erkek çocuk ise üzüntüye yorumlanır.

  Doğurmak sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya, aile ve komşularından ayrılmaya yorumlanır. Doğmak rahatlığa, kederden kurtulmaya, borcu ödemeye ve tövbe etmeye yorumlanır.

  Rüyada bir erkek çocuğu doğurduğunu gören kadın en sonunda feraha kavuşur. Kız doğurduğunu görse izzet, şeref, bolluk, güçlülükten sonra kolaylık ve sevinç içerisinde geniş bir rızıkla rızıklanır.

  Rüyada doğurduğunu gören kimse fakir ise, zengin olur. Zengin ise, üzüntü ve kedere düşer. Bekarsa çabucak evlenir ve hanımı bir çocuk doğurur. Diğer kimselerin böyle bir rüya görmeleri, onların hastalanmalarına yorumlanır.

  Fakir, muhtaç ve kederli kimselerin böyle bir rüya görmeleri, kederden kurtulmalarıyla yorumlanır. Bu rüya tüccarlar hakkında mallarının gitmesine işarettir.

  Rüyada hamile olduğunu gören kimse üzülür. Doğurduğunu görse, üzüntüden kurtulur.


+ Yorum Gönder
rüyada doğum yaptığını görmek,  rüyada doğum yaptığını görmek ne demek,  rüyada ölü doğum yaptığını görmek,  rüyada doğum yaptığını görmek nedir,  rüyada doğum yaptığını görmek islami