+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı ve duadan sonra görülen rüya yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: İstihare namazı ve duadan sonra görülen rüya yorumu nedir?

  Reklam
  Cevap: İstihare namazı ve duadan sonra görülen rüya yorumu nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyada bi kız bide erkek var kızın üzerinde siyah uzun bol bi elbise var elbisenin yanlarında kırmızı şeritler var erkektede siyah elbise var kadının kucağında bi bebek var bebekle ilgileniyor gibi ama farkında değil gibi bebek kkaranlık değil ama bide belli belirsiz yaşlı bi kadın var anlamı ne ne olur yardimci olun

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum. İstihare için eğer yatmış ve bu rüyayı görmüşseniz o zaman bu rüya olumsuz olarak tabir edilir. İstihare niyetiniz ile ilgili içinize gelen olumlu veya olumsuz olan his size bir işaret olur.

 3. 15
  Misafir
  Ben istihare namazından sonra bir rüya gördüm rüyamda öğretmenim bana ilk önce kaşlarını havaya kaldırdı ve sonra gülümsedi öğretmenime öğretmenim hayırlımı değil mi diye sordum ve öğretmenim bana onu sen bilecen diye cevap verdi

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  İstihare yaparken veya uyandıktan sonra içinize o rüya veya o niyetinizle ilgili doğan his size bir işaret olur. Bu rüyada buna işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Bugün istişarede beşik ve çocuk gördüm ne anlama geliyor

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  İstihareye olan işareti yorumlayabilmek için rüyayı ayrıntılı yazmanız gerekir. Asıl önemli olan istiharede içinize doğan istektir. O zaman olumlu mu değil mi siz zaten hissedersiniz. Sırf bu rüya için güzeldir diyebiliriz. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  İstihareye yattım rüyamda siyah ve beyaz güvercinler yakalıyorum ve güvercinler görüyorum

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  İStihare için bu rüya net bir manaya yorumlayamayız. Eğer içinizde rahat etmemişse o zaman istihareyi yeniden yapabilirsiniz. Çünkü istiharede önemli olan içinize gelen histir.

 9. 21
  Misafir
  Selamin aleykum istihare ruyasinda yesil bir arabanin yandığını ve yokustan asagi yuvarlandigini goruyorum bende asagu iniyorum onla sonra ben sag salim geri eski yerime dönüyorum aynj ruyanin icinde kopek görüyorum bana gelen gül demeti görüyorum askeri yesil bir ceket giydigimi goruyorum sizce ruya hayirli mi

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstiharede asıl önemli olan rüya değildir. Önemli olan insanın içine gelen huzur yada huzursuzluktur. Bu his insanı en doğru işaret olur kardeşim.

 11. 23
  Misafir
  Selamünaleyküm. Bir işe gideceğim uzak bi memlekete, hakkımda hayırlı mı değil mi bilemiyorum onun için bi kaç gün istihare namazı kılıp yattım. Bi kaç gün gördüklerimi hatırlamadım. Bu gece rüyamda şunları gördüm; gece bi vakit bi bina gibi bi yerdeyiz ve ben bi kapak gibi bişe kaldırıyorum küçük kapaklı bi kutu üst kapağı altın gibiydi sanki içini açıp baktığımda da bi kolye mi diyeyim bi ziynet eşyası vardı altındı o da. Sonra bu kutuyu aldım gittim arkadaşıma söyledim 180 gram altın buldum falan diye sonra böyle uyandım acaba bu gideceğim iş hakkımda hayırlı mı değil mi? bilemedim yardımcı olursanız sevinirim çünkü halihazırda çalıştığım bi iş var bugüne dek bi çok olumsuzluk yaşadım yanlış yapma korkusu var içimde sürekli.

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyada altın bulmanın tabiri olumlu değildir. Kararsız olmaya, daralmaya, kaybetmeye ve pişman olmaya tabir edilir. Ona göre bir işaret kabul edebilirsin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu

istihare namazında görülen rüya yorumları

istihare namazı rüya yorumu

istiharede asker görmek

istihare namazı

istihare namazı rüya yorumları

istihare namazında görülen rüyalar

istihare yorumu