Konusunu Oylayın.: Rüyada necaset görmek ne demek?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada necaset görmek ne demek?
 1. 09.Mart.2012, 22:21
  1
  Misafir

  Rüyada necaset görmek ne demek?


  Rüyada necaset görmek ne demek? Mumsema Rüyada necaset görmek ne anlama gelir Bir kişinin rüyasında necaset görmesinin tabiri nedir?


 2. 09.Mart.2012, 22:21
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Rüyada necaset görmek ne anlama gelir Bir kişinin rüyasında necaset görmesinin tabiri nedir?

 3. 09.Mart.2012, 23:42
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,775
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: rüyada necaset görmek ne demek?
  Necaset tabiri
  Üzerinde emanet veya şahitlik yahut borç ve-sair şeyler gibi yerine getirmediğinden dolayı günahkar olmasını mucip olarak bir şey bulunan kimse rüyada üzerinde necaset olduğunu görse ve necaseti yıkayıp abdest aldıysa, o kimse emaneti verir veya borcunu öder veya şahitlik yaparak günahtan çıkmasına delalet eder.Eğer abdest almayıp ancak istinca yapıp necaseti yıkadıysa, o kimse emaneti vermeğe, borcunu ödemeğe ve şahitliği yapmaya çalışıp ve ihtimam göstermiş olmasıyla günahtan çıkmasına ve bu durumda borç, emanet veya şahitlik onun uhdesinde günahsız kalmış olmasına delalet eder. 4. 09.Mart.2012, 23:42
  2
  Devamlı Üye  Necaset tabiri
  Üzerinde emanet veya şahitlik yahut borç ve-sair şeyler gibi yerine getirmediğinden dolayı günahkar olmasını mucip olarak bir şey bulunan kimse rüyada üzerinde necaset olduğunu görse ve necaseti yıkayıp abdest aldıysa, o kimse emaneti verir veya borcunu öder veya şahitlik yaparak günahtan çıkmasına delalet eder.Eğer abdest almayıp ancak istinca yapıp necaseti yıkadıysa, o kimse emaneti vermeğe, borcunu ödemeğe ve şahitliği yapmaya çalışıp ve ihtimam göstermiş olmasıyla günahtan çıkmasına ve bu durumda borç, emanet veya şahitlik onun uhdesinde günahsız kalmış olmasına delalet eder.

+ Yorum Gönder