Konusunu Oylayın.: Rüyada gaipten ses duymak görmek ne anlama gelir?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 5 kişi
Rüyada gaipten ses duymak görmek ne anlama gelir?
 1. 12.Ekim.2017, 14:37
  1
  Konyalı 42
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Temmuz.2017
  Üye No: 113367
  Mesaj Sayısı: 16
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada gaipten ses duymak görmek ne anlama gelir?


  Rüyada gaipten ses duymak görmek ne anlama gelir? Mumsema S.aleykum.hayirli günler.hocam benim bir sevdiğim vardı.uzun süre oldu tam istemeye gidicektik.bazi problemler oldu ayrıldık.babamin rüyasında ayrildigim kız var.ve gayipten bir ses üç kere bu kız sizin nasibiniz diyor.ruyada bu şekilde bitiyor.gecen günde annemin rüyasında ben annem babam arabanın içinde oturuyormusuz.ayrildigim kızda çok dik bir yokuştan bize doğru gelmeye çalışıyormuş.iki kere denemiş çıkamamış.ucuncusunde yokuşu çıkmış ve arabaya yanımıza oturmuş.cok teşekkür ederim şimdiden.


 2. 12.Ekim.2017, 14:37
  1  S.aleykum.hayirli günler.hocam benim bir sevdiğim vardı.uzun süre oldu tam istemeye gidicektik.bazi problemler oldu ayrıldık.babamin rüyasında ayrildigim kız var.ve gayipten bir ses üç kere bu kız sizin nasibiniz diyor.ruyada bu şekilde bitiyor.gecen günde annemin rüyasında ben annem babam arabanın içinde oturuyormusuz.ayrildigim kızda çok dik bir yokuştan bize doğru gelmeye çalışıyormuş.iki kere denemiş çıkamamış.ucuncusunde yokuşu çıkmış ve arabaya yanımıza oturmuş.cok teşekkür ederim şimdiden.

 3. 12.Ekim.2017, 23:50
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 26,110
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada gaipten ses duymak görmek ne anlama gelir?
  Aleykum selam. Bu rüyalar olumlu olarak yorumlanır. Ancak bu tür dönemlerde benzeri rüyaları sık sık görmek normaldir ve tabiri de olmaz. Yinede rüyalara çok takılmak doğru değildir çünkü sonuçta adı üstünde sadece bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 4. 12.Ekim.2017, 23:50
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Bu rüyalar olumlu olarak yorumlanır. Ancak bu tür dönemlerde benzeri rüyaları sık sık görmek normaldir ve tabiri de olmaz. Yinede rüyalara çok takılmak doğru değildir çünkü sonuçta adı üstünde sadece bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.
+ Yorum Gönder