+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tandır görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada tandır görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: rüyam da allah hayra getirsin inş.. hanımım tandırın içini kürekle karıştırıyor(eskiden ekmek yapılan çukur bilirsiniz)içinden bir adam çıktı yardıma muhtaç ve hanımım cebindeki bozuklukları verdi bende biraz ondan fazla verdim.. alsın belki ihtiyacı vardır dedim ve uyandım acaba nasıl tabir olunur bu rüyam.... allaha emanet olun.. hafız ali42..konya ? 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada tandır görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Cevap: rüyada tandır görmek

  İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla Ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.

  Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar. Tandır görmek misafir

  Rüyada tandir görmek, gizli islerin meydana çikmasina, tandir yapmak, düsmandan kurtulusa, tüccar için kazancinin artmasina, bir rivayete göre de evlenmege delalet eder. Elindeki tandirin içinde kül olmadigini gören, hayirsiz bir kadinla evlenir. Evine bir tandir yaptigini gören, bir ise girer, tüccar ve esnaf ise kari artar, bekarsa evlenir, fakir ise geçimi bollasir, zengin ise mali, mülkü daha da artar. Tandir görmek her suretle hayirlidir. Tandirin bir çok çesitleri oldugu için bunlarin hepsi ayri ayri yorumlanir. Kebap ve yemek tandiri hapse delalet eder. Rüyayi gören sikintida ise bu sikintisindan kurtulur. Çarsi tandiri görmek, herkesin kendisine basvurarak akil danismalarina ve onlarin zorluklarini çözdügüne isarettir. Kis vakti evinde tandir yaktigini gören. mal ve mülk sahibi olur ve ömür boyu rahat eder. Yaz Günü tandir görmek, kedere ve sikintiya isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tandir görmek, menfaat, kolaylik ve muvaffakiyete isarettir.

+ Yorum Gönder