+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kiraz görmek neye işarettir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada kiraz görmek neye işarettir

  Reklam




  Sual: Rüyada kiraz görmek ne anlama gelmektedir rüyamda çok güzel büyük kirazlar gördüm yorumunu merak ediyorum ?







 2. Misafir

  Cevap: Rüyada kiraz görmek neye işarettir


  Reklam



  Cevap: Rüyada Kiraz Görmek

  Kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate, Mevsiminde kiraz yemek sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine, Kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder.
  Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu Günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Kiraz yemek ise , sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.
  Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Kiraz yemek ise , sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.
  İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, sahip olmak istediğiniz şeyi sonunda elde edeceğinizin işaretidir.
  Mevsiminde ise çok güzel kısmettir.
  İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir.
  İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir.

 3. Misafir
  Ben rüyamda bir tanidigimizin bahçesinden kiraz topluyordum büyük büyük kıpkırmızı kirazlar ve yedim sonra beyaz kiraz toplamak isterken toprağa düştüm ve kırmızı küçük incecik bir yılan ayağımdan soktu sonra bir sağlık ocağına gittik geçti yorumu çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun rica ediyorum :-) :-) :-)

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada kiraz toplamak ve kiraz yemek hayırla yorumlanır. Çok kısa bir sürede çok karlı işler yapmaya işaret eder. Yılan ise size zararı pek dokunmayacak düşmanlara tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda anneannemin kiraz baçesindeydik hem topluyor hem yiyordum tadında çok hoştur butun ağaçları gezdim yanımda annem anneannem erkek kardeşim vs komşumuzun kızı da vardı hem topladım hem yedim ağaca falan da çıktım bu rüyanın anlamı nedir

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanız hem sosyal hemde iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşamaya işaret eder. Ayrıca sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  ruyamda eve donecekdim elbisimi deyiwmeye arakadaslar gibi giyinmeye yolda karsima iki tame kiraz agaci cikti birinin meyveleru kip kirmizi kirazlardu biri ise acik renkli kirazlardi bende bir kac tane kiraz kopardim agactan yedim

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyada kiraz görülmesi hayırlıdır. Özellikle mevsiminde ise daha güzel bir manada tabir edilir. Sıkıntılardan kurtulmaya, şifa bulmaya ve mutlu olmaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda küçük bir havuzun içerisinde kedi gorüyorum. Kediyi alıp havuzdan çıkarıyorum. Sonra masada sarı kiraz görüyorum. Bana da veriyorlar. Bir sap yani şu iki tane kiraz olan saplar varya o saptan veriyorlar ama iki kiraz yerine bir sürü sarı kiraz var üstünde. Bu ne anlama gelir yorumlar mısınız lütfen?

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan senin için bir çok hoşuna giden keyifli, güzel ve hayırlı şeyleri fazla zorlanmadan elde etmene işarettir. Kiraz, hayırlı şeyleri elde etmek olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba ben rüyamda kiraz ağacı gördüm fakat baskasina ait o görmeden koparıp yedim daha sonra ağaca çıktım fakat içimde hep yakalnma korkusu ile kirazlari yedim

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu hayırlı bir rüyadır ve iş konusunda başarılar elde etmeye delalet eder. Rüya sahibi çok isabetli bir iş yapacak ve kalan işin tamamını alacaktır şeklinde yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

rüyada kiraz görmek

rüyada kiraz görmek neye işarettir

rüyada kiraz toplamak

rüyada kiraz ağacı görmekruyada kiraz gormekrüyada kiraz yemek rüyada kiraz ağacından kiraz yemek