+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada evi su basması ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada evi su basması ne anlama gelir

  Reklam
  Sual: Rüyamda evin içini temiz su basmıştı ve içinde renkli balıklar yüzüyordu yorumu nedir?

  selamun aleykum ben ruyamda evin icini su basmis tatli su ve tertemiz icindede yuzlerce renkte sus balik vardi yuzuyorlardi sonra yni hacdan gelmis bir koylumle benden yasca cok buyuk bir yere gidiyorduk ve yerler pisti pis kanallardan gecmk zorunda kaliyorduk saygilar ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Aleykum selam kardeşim. Allah'a şükredin çünkü bu rüya çok hayırlı rüyalardandır. Rahat ve huzura kavuşmaya ayrıca bereket ve bol kazanca tabir edilir. Bazende bu rüya kısmetin açılması şeklinde yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  S.a.ben ruyamda evin icerisinde bi havuz ve icinde buyuk bitane balik beni gorunce uzerime atladi ve elimi isirdi anlami ne tsekurederim

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyada görülen balık nasip ve rızıktır. Bu rüya kazanç ve bereket kapılarının üzerinize açılacağı şeklinde yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  yatakta yatarken önce bı sülük goruyorum camı acıp atıyorum atıp kapatınca cama 4 5tane daha suluk ypstını goruyorum..sulugu attktan sonra yerlerin su doldunu ve içinde balklar bitanesi dıgerlerine gore daha büyük ve bnm arkmdan geliyo..

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Rüyanda iki mana vardır. Birincisi sürekli çevrende dolanan peşini hiç bırakmayan birisine işarettir. Bu kişinin gayesi sevgi ve ilgi değildir. Sıralarını öğrenmeye ve açıklarını öğrenerek koz olarak kullanmasına yorumlanır. Balıklar ise bol rızık ve berekettir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda yan komşumda tadilat varmış ve su patlamış güya benim evin üst katına çatıdan pis sular gelmiş halılar berbat olmuş parkeler ayrılmış bir de kadının yüzü çok çirkindi ne tamire yanaşıyordu nede düzeltmeye açıklarsanız çok memnun olurum hayırlı günler

 8. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Bu rüya sizin iyilik ve güzellikten yana olan şeylerinizi çekemeyen kimsenin varlığına tabir edilir. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  selamun aleykum bunuda yorumlarsanız sevinirim.rüyamda bütün evi su basmıstı evdeki butun mobilyalar evde yoktu.banyomda ki lavoboyı açınca hep su taşıyordu.kılozetin olduğu yerde kılozet yoktu orası kazınmış ve altındakı toprak görünüyordu.evin dış kapısını açtıgımda ise evdeki sular apartmanın boşluguna kadar akıyordu.eşim banyoya girdiginde kılozetin oldugu tarafa yöneldi ama orası toprak çamur oldugu için paçaları çamur oldu ve hemen çıktı ordan.bu nun manası nedir acaba.hayırlı günler.

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Evi su basması çok güzel rüyalardandır. Nimetten, dünya mallarından, kazançtan, sağlıktan, huzurdan ve neşeden yana zenginlik yaşayacak ve çok mutlu olacak manasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Sa. Ruyamda evimizi su basmisti ama ev farkli ve kötü bir evdi su klozetin suyuylada karismisti duvarda sülük vardi esime soyluyordum ama ilgilenmiyordu cok korkuyordum manasi nedir acaba

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu su temiz ve kirli olmak üzere yorumlanır. Eğer temiz değilse bu aile içerisinde yaşayacağın sıkıntılara işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu