+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Ne anlama geliyor sigara rüyada Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. evsaaa
  Üye

  Ne anlama geliyor sigara rüyada

  Reklam
  Sual: hayırlı geceler ben rüyamda sürekli sigara görüyorum gerek içiyorum gerek yanımda olan kişinin içtiğini görüyorum ne anlama geliyor hayırlımı yoksa hayoırsızmı yorumlarmısınız ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: ne anlama geliyor sigara rüyada


  Reklam  Cevap:
  hayırlı geceler ben rüyamda sürekli sigara görüyorum gerek içiyorum gerek yanımda olan kişinin içtiğini görüyorum ne anlama geliyor hayırlımı yoksa hayoırsızmı yorumlarmısınız
  Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekar bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.
  Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılaşılacak bir çok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; Bekar bir kız rüyada sigara içmek varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder. Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. Sigara almak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder.
  Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz gerçekleşecek.
  Hoş ama oyalayıcı laf, konuşmadır. Sigara dumanı sıkıntıdır.
  Rüyada birisine bir sigara ikram ettiginizi veya birinden bir sigara alarak yaktiginizi görmek, yeni bir is kurmak arzusunda oldugunuza veya evinizi baska bir yere nakletmek istediginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sigara içmek, sünneti terketmeye veya sikintili günler geçirmeyeisarettir.
  Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek.
  Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza, sigarayı attığını görmek; kötü bir haber alacağınıza işarettir.

+ Yorum Gönder