+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada beyaz elbiseli adam görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada beyaz elbiseli adam görmek

  Reklam
  Sual: Rüya tabiri için soru: rüyada beyaz elbiseli erkek ne anlama geliyor? Bir kişinin rüyasında beyaz elbise giymiş erkek görmesi ne anlama gelmektedir
  ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Selamun aleykum. Rüyada beyaz elbiseli erkek görmek hayırlıdır. Sağlık konusunda titiz olmaya ve sağlıklı bir hayat yaşamaya yorumlanır. Bazende bu rüya cesaret sahibi olmaya yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Suan hamileyim ama kafamda bebekle ılgılı bır problem oluştu
  Ruyada erkek bebek evlat edinmek ne demek

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba rüyanız güzel bir rüyadır. Rüyada evlatlık edindiğini gören kimse gerçekten evladı olacağına yorumlanır. ayrıca en zor dönemlerinde ona yardımcı olacak ve sıkıntılarını geçirecek birisine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  1 - Sabaha karşı beyaz çarşaflı birini görmek ne anlamına gelir

  2 - beyaz giysili adam ışıkla geldi ve ayağına vurup omuzu gördüm.

 6. arifselim
  Yönetici
  1- Bu rüya azimli olmaya başarılı olmaya ve hedefine emin adımlarla yürümeye işaret eder.

  2- Eğer psikolojik bir şeyden etkilenmemişse bu rüya hayırlıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyamda genc bir adam bembeyaz haci kiyafeti giyinmiş birini gördüm ve kuzenime 5 vakit namaz kildim simdi 6nci vakiti kilmaya gidiyorum dedi.Ne anlama geliyor?

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır. Dürüst olmaya ve Allah'a karşı yerine getirilmesi gereken vazifeleri yerine getirmek gerektiğine alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Gece uykuyla uyanıklık arası odama bembeyaz bir insan girdiğini gördüm yatağımın başına kadar geldi elini dokundu ve gitti ne anlama geliyor ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyan için ancak hayırlıdır diyebiliriz. Bu kadar bir açıklama ile başka bir yorum yapamayız. Allah'tan hayırlısını dilemelisin.

 11. Misafir
  Bir bayanin ruyada beyaz elbiseli sakalli birinin görup beyaz elbiselin bayan hazirmisin hazirsan gidelim demesi neye işarettir..

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya sana olacak olan bir hayır iyilik ve yardıma delalettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
rüyada beyaz elbiseli adam görmek,  rüyada beyaz giysili birini görmek,  rüyada beyaz giysili adam görmek,  rüyada beyaz kıyafetli erkek görmek,  rüyada beyaz elbiseli erkek görmek,  rüyada beyaz giysili erkek görmek,  rüyada beyaz kıyafetli adam görmek