+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Koyun Kesmek Ne Demek, Rüyada Koyun Görmek Anlamı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Koyun Kesmek Ne Demek, Rüyada Koyun Görmek Anlamı

  Reklam
  Sual: Rüyada Koyun Kesmek Ne Demektir , Rüyada Koyun Görmek Anlamı Nedir Bir kişinin rüyasında koyun kesildiğini görmesi ne anlama gelmektedir ? ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyada Koyun Kesmek Ne Demek, Rüyada Koyun Görmek Anlamı


  Reklam  Cevap: Rüyada koyun kesmek, rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili bir sorun yaşayacağına, bu yüzden işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, bu sorundan kurtulmak için çok sıkı bir çalışma ve araştırma yapacağına ve bu araştırmayı hem yöneticilerine hem de karşısına aldığı kesime sunarak haklı olduğunu ispatlayacağına ve düştüğü zor durumdan bu sayede kurtularak güven tazeleyeceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştirilmek istenen bir çalışma için, gereken desteği ve yardımı görememeye ve bu yüzden yapılmak istenen çalışmayı rafa kaldırmaya alamet eder.

  İftfetli, şerefli ve saygıdeğer bir kadına; ganimete, çocuğa, hayırlı ve bereketli mala,
  Koyun peşinde gitmek, bir kadının ardı sıra gitmeye,
  Koyun sağmak ya da etini yemek hayra ermeye, rızık ve nimete,
  Koyun otlatmak yönetici olmaya,
  Derisi yüzülmüş koyun birinin vefat etmesine,
  Koyun sürüsü itaatli ve uysal halka,
  Kirli koyunlar pis ve heşerat taşıyan insanlara,
  Koyunun siyahı da, beyazı da hayra,
  onun baş ve bacakları ganimet malına,
  Koyunun kuyruğu kadın malına, bol nimete yahat yemin etmeye,
  Koyun sağmak insanlarla iyi geçinmeye, siyaset ilmini iyi bilmeye ve rızka,
  Koyun yüzücüsü halka zulmeden amir yahut memura,
  Koç, şerefli ve muteber bir kimseye,
  Koçun yünü ve kuyruğu şerefli bir kimseden mala yahut onun kızıyla evlenmeye,
  Kuzu, anne ve babasına itaat ve hürmette kusur etmeyen evlada,
  Hamile kadının kuzu görmesi oğlan doğurmasına delalet eder.


 3. Misafir
  rüyamda bir baskasının kör bi bıçakla koyunu kestigini gördüm keseni yakın bi arkadasıma benzettim o arkadasımın babası elimden sıkı sıkı tutuyordu bu ne anlama geliyor.

 4. arifselim
  Yönetici
  Uzun zamandan beri yaşanılan maddi ve parasal sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır ama biraz zor bir süreçten geçtikten sonra olmasına yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  rüyamda bir baskasının kör bi bıçakla koyunu kestigini gördüm keseni yakın bi arkadasıma benzettim o arkadasımın babası elimden sıkı sıkı tutuyordu bu ne anlama geliyor.

 6. mum
  Administrator
  Rüyada Koyun Kesmek
  İş hayatında çok kazanç sağlayacak bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde çok büyük başarı kazanılacağına ve hayırlı rızklar elde edileceğine yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin, düşeceği bir sıkıntıdan etrafındaki insanların yardımları ve destekleri sayesinde kurtulacağına işaret eder.

 7. Misafir
  1 - Rüyamda koyun kesılmıs dagıtıyodum

  2 - slm hocam rüyamda koyun kesiyor dum bide bebek vardı ne anlama geliyor

 8. arifselim
  Yönetici
  1- Rüya hayırlıdır, sizin vesilenizle başkalarının maddi ve parasal sıkıntılarından kurtulacağına tabir edilir.

  2- Koyun kesmek iş hayatında yaşanacak sıkıntıların olacağına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ben rüyamda akşam saatleri yıldızlar vardı ve mekke görüyordum ve onun etrafında kıbleleri bana doğru yüzlerce insan namaz kılıyordu ay ve yıldızda vardı mekkenin üstünde hayatımın en güzel rüyasıydı şimdiye kadar kimseye söylemedim ama merak ediyorum anlamı ne?????

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu gerçekten çok güzel bir rüyadır. İlim öğrenmeye, helal ve harama dikkat etmeye ve salih amel işlemeye yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 11. Misafir
  Ruyamda ailecek bir kuzu kesecek oluyoruz. Abim kesecek oluyor. Kuzuyu keserken tam beceremiyor ve kuzu aci cekiyor kafasi yarım kesilmis sekilde sallaniyor ve meliyor ben hayvan aci cekmesin diye bicagi alip kesme islemini yapiyorum. Sonra kuzu basi kesilmis sekilde kalkip meliyor ve saga sola gitmeye calisiyor.ve de kuzu sonra basi kesilmis bir teke ye (erkek keciye) dönūsüyor ben onla ugrasiyorum saga sola doğru kosmasini engellemeye calisiyorum.sonrada uyandim. Lutfen yorumlarmisiniZ

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya aile içerisinde baş gösterecek bazı problemlerin ve huzuru kaçıracak olayların yaşanmasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
rüyada koyun kesmek,  ruyada koyun kesmek,  rüyada koyun kesildiğini görmek,  rüyada koyun kesmek ne demek,  ruyada koyun kesmek nedir,  rüyada koyun kesmek görmek,  rüyada koyun kestiğini görmek