+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada çorabın rüzgarda yere savrulması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada çorabın rüzgarda yere savrulması

  Reklam
  Sual: rüyamda evttt rüyamda evdeki çorapların çoğu özellikle eşleri rüzgarla aşağıya düşmüşüzerinin bazı yerlerini toprak kapatmış bende evde çorap kalmamış diye onu almaya gidiyorum ? 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada çorabın rüzgarda yere savrulması


  Reklam  Cevap: ruyanız hayr olsun ruyalara göre hareket edilmeyeceğini hepimiz biliyoruz..

  Rüyada Çorba görmek
  Çorba tabiri ve yorumu.

  Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine delalet eder.

  Rüyada çorba içmek maaşınızın artacağına, kendi işiniz varsa onun gelişeceğine işarettir .

  Rahat ve uyumlu bir hayatınız olacak demektir.Çorba içmek maaşınızın zamlanacağına, kendi işinizi yapıyorsanız onun büyüyeceğine işarettir.

  Rahat ve mutlu bir hayatınız olacak.

  Eğer temiz, güzel ise kısmettir. Rengi kirli veya sarı ise hastalığa yorulur.

  Rüyada çorba görmek, bugünlerde islerinizin çok karisik ve içinden çikilmaz bir halde olduguna delalet eder. Çorba içtiginizi görmek karisik bir is içinde oldugunuza, çorba-yi içerken üzerinize döktügünüzü görmek, çok kötü bir durumla karsilasacaginiza, çorba pisirdiginizi görmek, isleriniz hakkinda bazi kötü seyler düsündügünüze, baska birine çorba ikram ettigi-nizi görmek, baskalari tarafindan islerinizin karisildigina delalet eder.

  Rahat ve uyumlu bir hayatınız olacak.

+ Yorum Gönder