+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek

  Reklam
  Cevap: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda kendi aracımla viraj alamayıp kaza yapıyorum aracım yan yatıyor ve cok kötü durumda arabadan iniyorum ve sağlık durumum cok iyi sadece arabama üzülüyorum yorumu nedir ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek


  Reklam  Bu rüya hayırlıdır. Hastalık var ise şifa bulmaya, fakirlik ve maddi sıkıntılardan kurtulup refaha ulaşmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda enistem ve iki yegenimle giderken bi anda direksiyon hakimiyetini enistem kaybediyor.aracin uc kismi bosta kaliyor.enistem hic bisi olmamis gibj gülüyor hatta.kayarak arabayla dere gibi bi su yatagina dusuyorz.en ufak yara almadan hepmiz kurtuluyorz.yorumlarsanz sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız hayırlı manaya işarettir. Bu rüya Allah'ın izniyle sağ ve selamette kalmaya, kaza ve belalardan uzak kalmaya veya kurtulmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda arabayla giderken bir tane eski araba yalpalaya yalpalaya bizi geçiyor. Az sonra ilerde bakıyoruz bir kaza olmuş. Kaza yapanlar ölmüş imam dua Vs okuyor. Biraz karışık bir rüya gibi yorumlarsanız sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya sizin için hayırlıdır. Hayatınızda bazı yenilikler yaşayacağınıza işarettir. Bu yenilikler size yeni kapılar açacaktır. Ayrıca tekamülünüzde hızlanma olacak demektir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyada tanimadigim kişilerle arabada gidiyoruz ve araba çarpmamak için fren yapıyoruz arabadaki herkez yaralaniyor ama ben arabadan hiç çıkmıyorum bana hicbirsey olmuyor onları arabadakileri izliyorum

 8. arifselim
  Yönetici
  Araba ile Kaza yapmak görüldüğü gibi tabir edilir. Allah'ın izniyle kaza ve musibetlerden korunmaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyamda kendi arabamla(mavi renk) yolda gidiyodum annemde yanimda idi sonra birden yanimdan gecen araba aracima yandan carpip sag yan kapilari kopartti ama kimse yara almadi ama ben cok uzuldum bunun anlamini ogrene bilirmiyim

 10. Tohat
  Yönetici
  Kaza görmek hayırlı yorumlanmaz. Olumsuz bir olayın meydana geleceğine ve kişinin derin bir üzüntü içine gireceğine fakat bu kısa sürecek bir döneme işaret eder. Yine de hayırlısı olsun deyip tevekkül etmek gerekir.

 11. Misafir
  Rüyamda babamın araba ile kaza yaptığını gördüm ve dedem oğlum da varmış arabada tatile giderken yapılmış bi kaza ama kimseye bişey olmuyor bende bisiklet sürüyordum bu sıra anladım.

 12. arifselim
  Yönetici
  Hayatta bazı yaşanacak olumsuzlukların olacağına ama Allah'ın izniyle bunları atlatacağınıza veya kurtulacağınıza tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

rüyada kaza yaptığını görmek

rüyada arabayla kaza yapmak

rüyada kaza yapmak

rüyada araba kazası yapmak

rüyada arabama çarptılar

rüyada trafik kazası yapmak

rüyada arabayla kaza yaptığını görmek